У Празі відбувся Кубок Європи з кікбоксингу ВАКО, в якому взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Місто на змаганнях представляли Роман Головатюк (вагова категорія +91кг); Антоніна Осецька ( вагова категорія 52 кг) та Анастасія Расевич (вагова категорія 56 кг).

Роман Головатюк у першому поєдинці з представником Чехії здобув перемогу (нокаутом), під час якого, на жаль, травмувався, та у фіналі поступився представнику Польщі.

Антоніна Осецька у першому бою поступилась представниці Росії, яка потім стала чемпіонкою.

Анастасія Расевич у фіналі поступилась кікбоксерці з Чехії.

Загалом наші вихованці здобули два «срібла».

Спортсмени і тренер висловлюють подяку за підтримку фітнес-центру «7 днів», Римарчуку Сергію, Клеву Денису, Шаповалову Віталію, Мельнику Юрію, Мамчуру Олександру, Конюшенку Андрію та ветеранам Кам'янець-Подільського кікбоксингу.