У червні цього року в Кам'янці-Подільському відбулося офіційне відкриття відремонтованого травмпункту міської лікарні.

Тоді під час урочистого відкриття народний депутат України Володимир Мельниченко повідомив, що з державного бюджету на потреби міста було виділено субвенцію розміром 2 млн грн й пообіцяв, що 100 тисяч грн із цієї суми буде спрямовано на покращення матеріально-технічного стану міської лікарні.

А вже сьогодні травматологічне відділення міської лікарні отримало сучасне медичне обладнання.

Народний депутат України Володимир Мельниченко ще на початку своєї діяльності в цьому статусі пообіцяв докласти максимум зусиль задля забезпечення потреб медичної галузі. І слова депутата не розійшлися з ділом

Нагадаємо, що нещодавно новий апарат УЗД вартістю більше 2 млн гривень з'явився на балансі Кам'янець-Подільської районної лікарні. Володимиру Мельниченку вдалося переконати обласне керівництво в необхідності купівлі такого дорого вартісного обладнання саме місцевого медичного закладу.

А в минулому році завдяки роботі нардепа на найвищому державному рівні міська та районна лікарні отримали необхідне обладнання для проведення складних операцій.

Окрім цього у 2017 році було придбано новітню медичну техніку і для Кам'янець-Подільського ТЕРЦЕНТРУ "ТУРБОТА".

 

Володимир Мельниченко переконаний, що новітнє медичне обладнання в поєднані з професіоналізмом наших лікарів – це єдиний шлях до значного покращення надання послуг у галузі охорони здоров’я.