Результат пошуку зображень за запитом "дана балан"

У Хмельницькому вперше виступить відомий молдавський співак Dan Balan. Його пісні часто лунають на дискотеках.

Крім того, він відомий не лише як співак, а й як композитор та продюсер. Також Dan Balan єдиний молдавський музикант, який був номінований на престижну премію «Grammy». Цю номінацію від отримав, як співавтор суперхіта «Live Your Life», який заспівала Rihanna. Також Dan Balan має нагороди від MTV Music Awards і Echo Awards.

Dan Balan народився 6 лютого 1979 року в Кишиневі, в родині посла Міхая Балана та телеведучої Людмили Балан. З дитинства він цікавився музикою, навчався у музичній школі. Також Dan Balan заснував відому молдавську групу «O-zone». Він виступив автором та продюсером пісні «Dragostea Din Tei». Цей хіт тримався на верхівці чарту «Eurochart Hot 100 Singles» протягом 12 тижнів і приніс гурту шалену популярність. Але вже на початку 2005 року гурт припинив свою діяльність, а його учасники започаткували сольні проекти. Тоді Dan створив поп-рок групу під назвою «Balan». Через кілька років вийшов сингл «Chica Воmв», який посів перші місця в чартах.

Минулого року співак випустив кліп на пісню «Hold On Love». Це його п'ята спільна робота з відомим режисером Аланом Бадоєвим. Зйомки кліпу проходили в одному з районів Лос-Анджелеса - неоновий рай. Вони стилізовані під трилери Девіда Фінчера. Для реалізації задуманої ідеї команді режисера довелося перекрити весь квартал «міста ангелів».

У рамках туру співак виступить у багатьох містах України. Зокрема, в Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Житомирі, Черкасах тощо. Також Dan Balan вперше завітає до Хмельницкього.

Отже, концерт співака відбудеться 5 березня, о 19:00, в обласному академічному театрі ім. Старицького. Ціни на квитки коливаються від 350 до 1290 гривень.

Джерело