Фото Русланы Марчук.

Мобільний телефон марки «Samsung Galaxy J7» викрала знайома. Саме з такою заявою до Кам’янець-Подільського відділу поліції звернувся місцевий житель.

За словами потерпілого, 28 січня близько 20:00 години перебуваючи в дворі будинку №41 по вул.Огієнка, до нього звернулася із проханням знайома жінка аби подзвонити з мобільного телефону. За історією шахрайки, яка скористалася довірливими стосунками, ввівши в оманну останнього, повідомила, що її засіб зв’язку розрядився, а вийти на зв'язок з рідними немає можливості. Чоловік не замислююсь передав жінці дороговартісний телефон. Після чого, зловмисниця зробила вигляд що телефонує, а потім раптово зникла у невідомому напрямку. Потерпілий оцінив завданні збитки на суму 6520 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України – «Шахрайство». Наразі проводиться досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні за участю підозрюваної.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук інспектор сектору моніторингу Кам'янець-Подільського міського відділу поліції Руслана Марчук.