Пов’язане зображення

Вчора на одному із інтернет-сайтів була оприлюднена спотворена інформація щодо позиції народного депутата України Володимира Мельниченка стосовно  голосування за поправку №141 до проекту Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (№7163), яка була внесена народним депутатом Корчинською О.А.

Ініціатором законопроекту "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" є Президент України Петро Порошенко, а цілями документу - створення нової правової основи для вирішення завдання з відсічі ворожій агресії на Донбасі, що дасть змогу в перспективі відновити територіальну цілісність України в межах міжнародно визнаного кордону. 

Як зазначає автор "жовтого словесного бруду":

Володимир Мельниченко утримався від голосування і не визнав ДНР та ЛНР терорестичними організаціями.

Що справді ТЕРОРЕСТИЧНИМИ?

what А тепер цікаво як військові, що пройшли через антитерорестичну операцію будуть розмовляти з нашим депутатом?

Володимир Мельниченко на своїй сторінці у Facebook роз’яснив свою позицію щодо голосування за поправку  №141.

На нашу думку не дивно, що люди які пишуть в сенсі елементарної грамотності в стилі а-ля (Проффессор) абсолютно нічого не розуміють в законотворчій діяльності, проте добре вміють вводити людей в оману та роздувати мильну бульку на власній же неграмотності. Але таких псевдо політологів з села Зарічанки нажаль ще багато. Тому жовті сторінки їхніх видань завжди будуть мати що обговорювати… На жаль...

Нагадаємо, 12 грудня народний депутат України Володимир Мельниченко отримав нагрудний знак "За заслуги перед Збройними силами України" від начальника Генерального штабу України. Як зазначив Володимир Володимирович під час вручення відзнаки:

Це надзвичайно приємна нагорода для мене. Щиро дякую за неї! Обіцяю надалі продовжувати співпрацювати з нашими військовими та зробити все можливе, щоб вони мали гідне забезпечення