У Кам'янці-Подільському утвердилася небезпечна традиція. Після кожної напруженої сесії міської ради починають горіти автомобілі держслужбовців міськвиконкому депутатів ради, які задають забагато питань.

Сьогодні, близько 4:00 в дворі будинку по вул. Гунській, 44  (будинок поблизу відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Кам'янець-Подільському) запалав автомобіль Opel Astra начальника департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альони Куземи.

Кузема

Альона Кузема / Джерело: "Ключ"

Як розповіла мешканка будинку рано вранці людей розбудив гуркіт сусідів, які щосили били металевим посудом  в центрі двору закликаючи по допомогу. Після того, як розпочалася пожежа власники інших автомобілів, які були припарковані в дворі поспішили врятувати власне майно й встигли перепаркувати транспортні засоби. Згодом на місце події прибули вогнеборці й ліквідували займання авто.

Фото з місця події

За словами очевидців автомобіль начальника департаменту Альнони Куземи перетворився на купу згореного металобрухту. Тепер на місці події залишилися тільки сліди від згарища.

В поліції повідомили, що наразі тривають слідчо-оперативні дії й встановлюються всі обставини справи. Більше в прес-службі міського відділку нічого не змогли розповісти. В принципі як і в попередніх випадках з автомобілями чиновників та депутатів мотивуючи то експертизою, то обставинами які нерозголошуються.

Число представників постмайданної влади, які втратили свій транспортний засіб внаслідок пожежі, невпинно зростає. Можна пригадати пожежу автомобілів депутатів міської ради Артема Дюднєва та Анатолія Гуроми. Від "дуже короткого замикання" запалав автомобіль директора школи-інтернату "Славутинка". Тепер до цього списку можна вписати і Альону Кузему.

У Кам’янці-Подільському спалили автомобіль депутата Анатолія Гуроми (Фото)

pogega-auto-audi

Пошкоджений автомобіль депутата Артема Дюднєва / Фото з Інтернету

Останнім часом складається враження, що Кам'янець-Подільський повертається в 90-ті,  а скоріше розпочинає новий виток  розвитку бандитизму в окремо взятому місті. Напруга в політичному житті міста зростає, адже тепер питання в законний спосіб не вирішуються. Користуючись  ослабленістю держави та правоохоронних органів радикальні елементи намагаються залякали та посіяти страх серед представників влади, розхитати ситуацію та силою продавлювати вирішення власних питань при цьому позиціонуючи себе ображеними нібито через захист інтересів народу.