30 січня на своїй сторінці в Facebook мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич розмістив допис з обіцянкою провести перевірку всіх медичних закладів міста, оскільки напередодні соціальні мережі вибухнули обуренням з приводу стану терапевтичного відділення.

  likarnia4

Як і обіцяв міський голова, сьогодні,1 лютого, він позапланово перевірив окремі відділення міської лікарні - терапевтичне, кардіологічне та неврологічне.

Фото Михайло Сімашкевича.

У зв’язку із перевіркою міський голова повідомив:

Халатність окремих керівників вражає. (Якщо вражає мера міста то уявіть як це принижує і деморалізує хворих. – Ред.) Перші вимоги, які поставив за результатами перевірки – відремонтувати ліжка, на що потрібні не такі вже великі кошти, головне – бажання. Потребують поліпшення умов й сестринські кімнати. На звернення пацієнтів, з якими поспілкувався, придбаємо з фонду "Ми - кам'янчани" холодильники, щоб люди мали де зберігати їжу

Підсумував свій допис Михайло Сімашкевич попередженням:

І, звичайно, відповідальні особи понесуть відповідальність, адже вони отримують зарплатню і повинні відповідати за порядок.

Кам’янчани, як ви гадаєте, хто із відповідальних осіб повинен нести заслужене покарання за жалюгідний стан міської лікарні та за десятки років знущань над хворими?

P/S Єдине, що здивувало льотчика, який прилетів на відкриття аеродрому в нашому місті, ЦЕ РОЗМІР МІСЬКОГО КЛАДОВИЩА! Для такого маленького міста воно ВЕЛИЧЕЗНЕ.

Слава Богу будуть зміни!!! Чи знову… нікому нічого…