У Києві відбулися змагання із авіамодельного спорту. Кам’янчани показали гарні результати.

Нещодавно у Києві відбулися змагання школярів з авіамодельного спорту (кордові моделі). Участь у них взяли команди з 10-ти регіонів України.

Під час змагань відбулися тренувальні запуски та старти в класах: моделі-копії F-4В, швидкісні моделі F-2А, пілотажні моделі F-2В, гоночні моделі F-2С та F-2Е. У загальному командному заліку I місце здобула команда Хмельницької області (ХОЦНТТУМ). До її складу входять четверо кам’янчан: Олександр Станиця, Ілля Бурейко (учень ліцею «Антей»), Олексій Янюк та Катерина Мазур (керівник команди Сергій Кащук). Діти є вихованцями авіамодельного гуртка філії ХОЦНТТУМ.

Також III загальнокомандне місце завоювали юні авіамоделісти у класах моделей F-2D, F-2DD, F-2I – повітряний бій. Індивідуальні результати у всіх 4 учасників – бронзові нагороди у класах:

F-2А – Олексій Янюк;

F-2Е – Ілля Бурейко, Олександр Станиця;

F- 2І – Ілля Бурейко;

F- 2DD – Катерина Мазур.

Як повідомляє сайт міської ради, переможці були нагороджені кубками та дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.