В рамках робочого візиту голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий відвідав Дунаєвеччину, де ознайомився з роботою соціально важливих об’єктів району.

Розпочався візит із огляду сміттєсортувальної лінії, де проводиться сортування ТПВ на пластик, папір, скло, метал, пробний запуск якої був зроблений 01 лютого 2018 року. Очільник області зазначив, що сміттєсортувальна лінія позитивно вплине на екологічне середовище в районі, зменшить негативний вплив сміття і відходів на ґрунт та підземні водні джерела.

Наступним об’єктом огляду став цех дитячого харчування Дунаєвецької центральної районної лікарні. Головний лікар Володимир Крупко розповів, що відкриття даного об’єкту відбулось 23 березня 2018 року, завдяки якому діти, що потребують змішаного і штучного вигодовування мають змогу отримувати харчування з дитячої молочної кухні. Дане харчування отримують усі діти перших двох років життя, які його потребують, не тільки з Дунаєвецького, а й з сусідніх районів Хмельницької області.

Також, до уваги керівника області був представлений палатний корпус, в якому розміщенні дитяче відділення, дитяча консультація, терапевтичне відділення та адміністрація Дунаєвецької центральної районної лікарні.

В продовження візиту, Вадим Лозовий ознайомився з роботою провідного м’ясопереробного підприємства харчової галузі ТОВ «Верест». Генеральний директор підприємства Віктор Страхоцінський розповів, що підприємство працює на ринку м’ясних та ковбасних виробів вже 20 років, входить в першу десятку м’ясопереробних підприємств та надає робочі місця більш, ніж 400 працівникам. Для виробництва продукції використовуються передові технології та високотехнологічне обладнання. Асортимент продукції підприємства нараховує більш, ніж 250 найменувань.

Далі Вадим Миколайович ознайомився із проведеними роботами з реконструкції адмінбудівлі під дошкільний навчальний заклад у с. Гірчична Дунаєвецького району. Відсутність приміщення дошкільного навчального закладу у с.Гірчична (610 мешканців) спонукала до проведення реконструкції адміністративної будівлі під дошкільний навчальний заклад, на  що витрачено 1,39 млн.грн. В Будинку громади Гірчичнянського старостинського округу, окрім дитсадка, також розмістилися старостат, поштове відділення та кабінети бібліотекаря й завідувача Будинку культури.

Також Вадиму Миколайовичу випала нагода побувати на випускному вечері діток, які закінчили садочок та восени  підуть в перший клас. Очільник області побажав дітлахам, аби ті старанно ставилися до навчання, адже у них попереду багато цікавих та нових звершень.

На завершення очільник області подякував керівництву району за зустріч та висловив сподівання, що розвиток інфраструктури та зростання економічних показників позитивно вплине не лише на Дунаєвецький район, а й на Хмельницьку область в цілому.

Джерело