Пов’язане зображення

Інформація про масове отруєння дітей у санаторії "Дністер", що в Старій Ушиці Кам’янець-Подільського району, з’явилася у соціальних мережах.

Про це повідомляє "Є".

В обласному департаменті охорони здоров'я підтвердили, що випадки отруєння дітей все ж таки є.

"Вчора з санаторію "Дністер" поступила інформація про те, що дев’ять дітей отруїлися. У них били ознаки кишкових розладів. Одну дитину госпіталізували до інфекційного відділення Кам’янець-Подільської районної лікарні. Попередній діагноз пацієнтки - харчова токсикоінфекція. Були зроблені усі необхідні лабораторні обстеження, результати який будуть лише завтра. Сама дитина розповідає, що її стало зле після того, як вона з’їла сосиску", - коментує Яків Цуглевич, директор Департаменту охорони здоров’я.

До санаторію "Дністер" поїхав головний епідеміолог області Олександр Мирний, який під час телефонного дзвінка з кореспондентом сайту «Є» повідомив, що ситуація стабілізувалася.

"У дітей були легкі прояви кишкової інфекції – нудота, блювота, діарея. Симптоми з’явилися через дві годині після приймання їжі. Однак, всі їли однакові страви – одні отруїлися, а інші – ні. Ситуація нормалізувалася через добу. Сьогодні всі діти активні та здорові. Наразі перевіряємо, що могло спровокувати кишковий розлад", - каже Олександр Мирний.