Пов’язане зображення

Під час застуди та грипу варто приділити особливу увагу своєму раціону, не переїдати. Адже організм повинен боротися з інфекцією, а не з важкою їжею, тому будь-які смажені і жирні продукти слід виключити.

Основою раціону під час процесу одужання повинні стати легкі супи та бульйони на основі нежирних шматочків курки або овочів. А також овочі і фрукти у великій кількості, нежирні кисломолочні продукти.  

При цьому від будь-якої жирної, копченої та занадто солоної їжі доведеться відмовитися. Обмежити доведеться і будь-які м'ясні продукти. Щоб переварити тваринні білки, організму потрібно багато енергії, яку він має витратити на боротьбу з вірусами та інфекціями.  

Оскільки під час хвороби кількість корисних бактерій в шлунку зменшується (що, в свою чергу, знижує імунітет), - обов'язково введіть в раціон нежирні кисломолочні продукти. Прекрасно зміцнюють захисні сили організму і всім відомі засоби - імбир, цибуля і часник. Вони діють як натуральні антибіотики. 

Обов'язково під час хвороби потрібно пити більше води, бажано мінеральної без газу, а також трав'яні відвари і теплий чай.

Джерело