Фото Віталія Тараненка

На 8 травня у Хмельницькій області проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 482 закладах, з них: у 417 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 38 закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 27 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах.

За інформацією Головного управління ДСНС в області, за порушення вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 485 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

За результатами перевірок підготовлено та направлено до адміністративного суду 18 позовних заяв про повне або часткове зупинення експлуатації будівель, споруд та приміщень.

Так, у торговельних центрах і культурно-видовищних закладах виявлено 722 порушення, з них 270 порушень не усунуто протягом попередніх років: 3 будівлі потребує заміни або ремонту систем електропостачання, у 8 будівлях відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, в 1 закладі несправне зовнішнє протипожежне водопостачання.

У дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах – 6621 порушення, з яких 1981 порушення не усунуто протягом попередніх років: у 186 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, у 26 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 4 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 34 будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання.

У закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням – 1282 порушення, з яких 402 порушень не усунуто протягом попередніх років.

Наразі перевірки тривають і завершаться 30 червня.

Джерело