11 травня 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти був проведений ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу.

Конкурс проводився у два етапи. На І (заочний) етап конкурсу від закладів загальної середньої та позашкільної освіти районів, міст, об'єднаних територіальних громад Хмельницької області було подано 92 роботи, за рішенням членів журі до участі у ІІ етапі конкурсу допущено 30 – це ті, хто подолали 80 відсотковий бар’єр.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Проза», «Публіцистика» «Поезія». Програмою конкурсу було передбачено виконання протягом 2-х годин перекладу прозового твору або поетичного твору з англійської мови на українську. Тематика ІІ (очного) етапу була присвячена проблемам навколишнього середовища.

У номінації «Поезія» було представлено вірш Флер Едкок, в якому піднімаються проблеми Парникового ефекту. Найкращою та найбільшу кількість балів набрала Мікус Марія, учениця 10 класу Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (керівник: учитель англійської мови  Степаненко Оксана В’ячеславівна).

Джерело