Ð¤Ð¾Ñ‚о Дунаєвецький Відділ Поліції.

Вчора, близько 12.00 години до Дунаєвецького відділу поліції надійшло повідомлення від 37-річного жителя села Балин про те, що 13 травня його 14-річний син пішов з дому у невідомому напрямку та до цього часу не повернувся.

Чоловік також повідомив, що він відразу до поліції не звертався із повідомленням про зникнення сина, оскільки той вже неодноразово ішов з дому на кілька днів. Хлопець полюбляв їздити в гості у Дунаївці до бабусі та у Шатаву до матері, оскільки та проживає окремо через те, що позбавлена батьківських прав.

Відразу в Дунаєвецькому відділі поліції були сформовані поліцейські групи, які об’їхали всі можливі місця перебування підлітка та орієнтували громадськість.

Через кілька годин, поліцейські встановили, що хлопець сам повернувся додому.

При спілкуванні з підлітком, він пояснив, що у неділю він поїхав до бабусі та заночував у неї, а в понеділок ввечері повернувся в Балин та гостював у друзів до сьогоднішнього дня, поки не почув, що його шукають.

Також правоохоронці провели профілактичну бесіду з «втікачем» аби він в подальшому без відома батька не ішов з дому. На батька працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та наголосили аби він приділяв більше уваги вихованню свого сина.

Джерело