За добу шахраї ошукали кам'янчан на 75 тисяч гривень

У поліції повідомляють про 5 випадків шахрайства на великі суми. При чому всі жертви чули про такі види шахрайств, однак все ж попалися на гачок аферистів.

За минулу добу шахраї ошукали громадян на загальну суму більше 75 тисяч гривень. Поліцейські закликають кам'янчан бути більш обачними!

Про випадки шахрайства повідомили у пресслужбі Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Так, 29 листопада близько 16 години в Кам’янці-Подільському по вулиці Космонавтів шахрай зателефонував до 60-річної місцевої жительки та під приводом зменшення кредитного ліміту заволодів грошовими коштами з банківської картки потерпілої 50 200 гривень.

1 грудня близько 15 години в квартирі по вулиці Соборній двоє невідомих осіб, попередньо представившись працівниками соцзахисту, під приводом видачі пакету продуктів харчування, зайшли до помешкання та заволоділи грошима в сумі 5000 гривень, які належать господарю квартири.

26 листопада в селі Нігин Кам’янець-Подільського району шахрай зателефонував до 57-річної місцевої жительки та, представився працівником компанії "Київстар", під приводом проведення перереєстрації діючої сім-карти, провів операції, внаслідок яких на ім’я заявниці було оформлено кредит в сумі 12400 грн та знято з картки Приватбанку кошти в сумі 339 грн.

23 листопада близько невідома особа, під час спілкування у месенджері "Вайбер" про продаж товару на одному з інтернет-ресурсів, надіслала потерпілій посилання, після переходу потерпілою за яким, заволоділа грошовими коштами в сумі 1129 грн.

17 листопада шахрай зателефонував до 21-річної жительки села Івашківці під приводом продажу дров, оголошення про що було розміщено в соціальній мережі, та заволодів грошовими коштами в сумі 6300 гривень, які остання перерахувала через термінал самообслуговування на  рахунок банківської картки.

Як бачимо, ніяких нових схем в даних випадках шахраї не застосовували. І, зазвичай, потерпілі чули про такі види шахрайств.

Тому в поліції вкотре наголошують що ваші персональні дані, банківські номери телефонів, реквізити банківських карток – це ваша персональна інформація! Не називайте своїх персональних даних будь-кому за жодних обставин!