Фото ДЮСШ 2.

У змаганнях, які являли собою фактично міні Олімпійські ігри, взяли участь 122 школяра з багатьох видів спорту, які увійшли до збірної команди України.

Серед учасників змагань Бойко Віктор, вихованць відділення боксу ДЮСШ №2, який успішно захистив честь нашого міста і країни здобувши 1-ше місце у в/к 50 кг і ставши Чемпіоном Світу на Всесвітній Гімназіаді 2018.

Збірна команда України з боксу здобула 4 золотих медалі і 3 срібних, завоювавши в командному заліку 1-е місце! ?

Спортсмен тренується під керівництвом досвідченого тренера-викладача з боксу Скавронського Олександра Павловича.