Золоті, срібні медалі та рекорд України: про здобутки кам’янчанок на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

22 до 27 квітня в місті Маріуполь проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

У складі команди Хмельницької області у чемпіонаті взяли участь спортсменки з Кам'янця-Подільського. Кам'янчанки досягли високих результатів: рекорд України, золото та два срібла.

Тетяна Мельник повернулась з чемпіонату України з пауерліфтингу з 4 золотими медалями та новим рекордом.

Спортсменка піднялась на найвищу сходинку п‘єдесталу у категорії до 76 кг. 640 кг. Мельник встановила рекорд України у жимі- 190 кг! Тренує дівчину В. Мельник.

Нет описания.

Ще одна кам’янчанка Тетяна Шлопко стала срібною призеркою чемпіонату України серед жінок у ваговій категорії до 52 кг. Тренер В. Воронецький.

Другу сходинку також посіла Антонюк Анастасія з сумою 495 кг, та знову ж таки з рекордом України у жимі, тільки тепер серед юніорок- 135 кг. Тренер В. Воронецький.

У командному заліку команда Хмельницької області посіла ІІ загальнокомандне місце, поступившись місцем команді Донецької області.