Студентка КПНУ ім. Огієнка принесла Україні срібну медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві

Спортсмени з Хмельниччини продовжують піднімати український прапор над російською столицею.

У заключний день чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві скарбничка збірної України поповнилася «сріблом» Анастасії Лисенко, студентки факультету фізичної культури КПНУ ім. Огієнка.

Як повідомляє Укрінформ, Лисенко посіла друге місце у ваговій категорії понад 87 кг, піднявши в сумі двоборства 252 кг (116 кг - у ривку + 136 кг - у поштовху).

Чемпіонкою континенту стала британка Емілі Кемпбелл - 276 кг (122+154), третій результат показала Мелік Гюнай з Туреччини - 243 кг (108+135).

Нагадаємо, раніше у складі збірної України золоті нагороди в абсолютній першості виграли двоє важкоатлетів з Хмельниччини: Аліна Марущак (до 81 кг) і Дмитро Чумак (до 109 кг).

Також золотими призерами чемпіонату Європи стали Каміла Конотоп (до 55 кг) та Ірина Деха (до 76 кг), бронзу виборов Дмитро Вороновський (55 кг).

На даний момент українські важкоатлети завоювали 17 медалей (10-3-4) і очолюють загальний залік змагань.