В області радять посилити карантин в Кам'янці-Подільському

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це інформує пресслужба Хмельницької ОДА.

Провів його перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися заступник голови ОДА Сергій Ткачук, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники місцевих комісій, керівники окремих відомств, установ області.

Розпочалося засідання з обговорення питання щодо запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

В.о. генерального директора ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я" Микола Габрикевич повідомив, що протягом останнього тижня відмічається різке зростання кількості захворівших на COVID-19 як в цілому по Україні, так і в області. В середньому збільшується ріст хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні (320-350 осіб в тиждень). Зростає і показник захворюваності по грипу та ГРВІ – до перевищення епідпорогу залишилося 2% (не має перевищувати 100%).  Доповідач також відмітив, що акцент по захворюваності припадає на людей віком від 30 до 39 років (34,5%).

“Ми дійсно балансуємо на межі “червоної” зони. Якщо є такі засоби, сили і ресурси для того, аби своїми діями і рішеннями убезпечити область від потрапляння до “червоної” зони та повного локдауну, то давайте зосередимося, максимально впровадимо на місцях усі необхідні рішення і заходи, які потенційно ще можуть стримати область у “помаранчевій” зоні”, – сказав Сергій Тюрін.

В підсумку обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала аналогічним місцевим комісія розглянути питання заборони роботи непродовольчих ринків та встановлення інших карантинних обмежень:

В області радять посилити карантин в Кам'янці-Подільському

В області радять посилити карантин в Кам'янці-Подільському

В області радять посилити карантин в Кам'янці-Подільському

На місцях питання заборони роботи непродовольчих ринків мають розглянути до 30 березня.