У Кам’янці-Подільському перевірили готовність до льодоходу та паводків

Кам’янець-Подільська міська територіальна громада до повеней і паводків готова.

Про це повідомив начальник управління з питань НС і ЦЗН Юрій Крилов:

«На сьогодні відкориговано карту-схему зон можливого виникнення пов’язаних із цим надзвичайних ситуацій, визначено порядок оповіщень населення про можливі загрози під час повеней і паводків, перевірено справність засобів оповіщення»

Так, впродовж лютого оглянуто гідроспоруди, що впливають на повеневу та паводкову ситуацію в акваторії р. Смотрич у межах міста. Це на Карвасарах і в с. Цибулівка.

Додамо, що у разі різкого підйому води до району можливого підтоплення потрапляють окремі будинки на вул. Руська, Річна, Онуфріївська, на Карвасарах, Видрівці та Зіньковецькій набережній – всього понад 190 будинків та близько 500 жителів. Але завдяки наявності справних гідротехнічних споруд, що дають можливість постійно підтримувати та регулювати рівень води в акваторії річки, загроза виникнення підтоплення окремих території міста є мінімальною.

Загалом до ліквідації можливих негативних наслідків під час льодоходу, повені або паводків у Кам'янці-Подільському може бути залучено 3 мотопомпи, 5 електрогенераторів, 2 бензопили, 8 автоцистерн, 6 тракторів, 1 автогрейдер, 2 екскаватори, 2 бульдозери, 3 навантажувачі, 2 вантажні самоскиди, 1 автовишка, 2 аварійно-рятувальних автомобілі, 1 автонасосна станція ПНС, 1 шляхопрокладач БАТ-2.