17-20 квітня 2018 року у місті Львів відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу, в змаганнях приймали участь команди західного регіону серед 2004-2005-х років народження.

У змаганнях взяли участь 80 учасників в числі яких учні ДЮСШ№2 відділення боксу. Переможцями змагань стали Мартиросян Севак у в/к 40кг «Гуменецька територіальна громада», Городецький Станіслав в/к 41,5 кг ЗОШ№7. Срібним призером став Шимко Ілля в/к 43 кг. ЗОШ-інтернат «Славутинка»,  бронзовим призером у в/к 43 кг став Ковальський Артур. Достойно виступив Тихун Захар в/к 41,5 НВК№9 посівши 4 місце.

До змагань підготовили тренери відділення боксу Олег Люлько, Віктор Архіпов. Спонсор поїздки Президент федерації боксу Сергій Кротік.