Радник мера Кам'янця-Подільського обвинувачується в вбивстві

Вчора в приміщенні Кам'янець-Подільської міської ради відбулася зустріч міського голови з учасниками координаційної ради з соціальної підтримки учасників АТО, представниками ветеранських організацій, районного управління поліції, служби порятунку, військових частин міста.

Однак на початку зустрічі в присутніх виникло чимало запитань до самого формату спілкування. Міський голова М.Посітко заявив, що ініціатива зустрітися з ним була від самих учасників координаційної ради. В свою чергу, голова ради Володимир Родіков зазначив, що йому відомо, що ініціатором подібної  зустрічі була саме міська влада.

Поряд із цим, в учасників зустрічі виникли питання до міського голови стосовно призначення ним посаду свого радника з питань АТО Сергія Крайняка. Михайло Посітко підтвердив, що ця особа дійсно є його радником. Ветерани та представники координаційної ради висловили своє обурення стосовно цього призначення та офіційно повідомили міському голові, що вони не згідні з цим рішенням.

Детальніше   в матеріалі: "Мер Кам'янця-Подільського Посітко "кидає виклик" міністру внутрішніх справ Авакову".

В ході розмови жодних рішень на зустрічі не було прийнято, окрім того, що було призначено дату проведення координаційної ради міста на 2 березня. Водночас, представники ветеранських організацій висловили сумніви, щодо реальної зацікавленості міської влади в налагоджені тісної співпраці з учасниками АТО.