У День Закоханих кам'янчани в черговий раз зібрались на акцію "Прибери в каньйоні річки Смотрич"

У когось День Святого Валентина, а в кам’янчан Святкова акція "Прибери в каньйоні річки Смотрич"

Все більше небайдужих мешканців Кам’янця-Подільського долучаються до прибирання у Смотрицькому каньйоні. Ні мороз ні свято не стають на заваді кам’янчанам, які продовжують дбати про чисте довкілля у нашому місті.

Як розповіла огранізатор акцій Інна Мазур, 14 лютого відбулася 10 акція «Прибери в каньйоні річки Смотрич» та 25 «Прибери у горах».

«13 грудня відбулася перша акція «Прибери в каньйоні річки Смотрич» та за два місяці, у нас  організувалась велика дружня команда цікавих, добрих і небайдужих, найкращих Кам'янчан, з віком від 5-ти до 65+ Ми вміємо працювати і вміємо відпочивати. Ми дружні, веселі і щирі», - написала Інна Мазур на своїй сторінці у Фейсбук.

14 лютого учасники акції не лише прибрали чергову частину сміття у каньойні, а й готували страви польової кухні. До акції долучився і депутат Кам'янець-Подільської міської ради Андрій Конюшенко, який допоміг з приладдям для польової кухні.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

«Тепер ще у нас з'явилося приладдя для польової кухні, дякуємо Андрій Конюшенко , яке ми випробували на грибній юшці, дякую Сергій Мельник  і Анна Бигун за інгредієнти. Роман Ткач за мангал, дітки натішилися, Оля Пелих за макаронну бабку Svetlana Semernya за домашні варенички, Nina Basysta за тортик, і всім хто доклав частинку від себе до загального святкового столу. Олександр Чорний дякуємо за віники, та небайдужим хто долучається фінансово. Я щиро дякую всім, за те що Ви є, що Ви у мене є, що Ви є у нашого міста! Я люблю Вас усіх, хто хоч раз був зі мною на акціях і постійно сумую за Вами, чекаючи наступного прибирання і зустрічі», - додала організаторка.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, люди сидят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)