На Кам’янеччину насуваються значні морози: коли чекати найбільших "мінусів"

Уже найближчими днями холодна арктична повітряна маса долетить до Хмельниччини і зумовить значне зниження температури повітря у Кам'янці-Подільському.

За прогнозом Укргідрометцентру  з п'ятниці і до середини наступного тижня в Хмельницькій області, зокрема і в Кам’янці-Подільськолму очікується  значне зниження температури повітря.

Місцями стовпчик термометра може  опуститися до -25 градусів за Цельсієм.

"Середньодобова температура повітря знизиться в середньому на 8-13 градусів у порівнянні з сьогоднішнім днем. Такі погодні умови в поєднанні з невеликим сніговим покривом, (очікується переважно невеликий сніг), можуть призвести до пошкодження озимих культур, молодих плодових дерев, а також негативно вплинути на роботу об'єктів соціальної інфраструктури", - йдеться у повідомленні Хмельницької обласної держадміністрації.

Про сильні морози у Кам'янеці-Подільському попереджають і у КП «Міськтепловоденергія», де просять власників квартир та нежитлових приміщень, голів ОСББ, ЖБК, управлінських компаній, з метою запобігання розмороженню трубопроводів теплових мереж  провести заходи енергозбереження в межах своїх повноважень: перевірити технічний стан горищ і підвалів будинків, теплових пунктів, перевірити і за необхідності відновити скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах, виконати ревізію теплоізоляції і стану інженерних вводів.

Згідно з даними на сайті Укргідрометцентру в обласному центрі найближчої доби, 14 січня, очікується до -2 градусів вдень. Уже наступного дня, 15 січня, прогнозують до -11 градусів вдень. Окрім стрімкого похолодання, варто чекати на опади у вигляді снігу.