Кам’янчанка, дітей якої на Святвечір жорстоко вбив 30-річний мешканець Буштина не була вагітною

Жахливий випадок, який стався в одному з готельно-ресторанних закладів Тячева на Святий Вечір, шокував нечуваною жорстокістю: 30-річний мешканець Буштина забив до смерті двох дітей: 2-річного хлопчика і дівчинку 9 років, та ледь не вбив їх матір, яка приїхала разом з дітьми з міста Кам’янець-Подільський.

Медики Тячівської районної лікарні кажуть: стан потерпілої нормалізувався, її перевели з реанімаційного до травматологічного відділення. Наразі вона при свідомості, пише tyachiv.com.

Лікарі спростовують фейки про вагітність потерпілої, кажуть: це не відповідає дійсності. Поруч із нею зараз у лікарні – колишній чоловік, батько загиблого дворічного сина, та чоловік сестри. Рідні погодилися поспілкуватись із журналістами, але без камери.

Вони розповіли, що потерпіла познайомилася зі співмешканцем на ім’я Василь навесні минулого року у Кам’янці-Подільському, де останній працював на будівництві. Кажуть: спілкувалися, він поводився адекватно, не викликав жодних підозр. Перед Новим Роком поїхав у Чехію на заробітки. Повернувшись, запросив жінку до Буштина – знайомитись із батьками. Вона погодилася і 28 грудня приїхала до Буштина, розповідала рідним по телефону, що готуються до Нового року. Чоловік сестри каже: спілкувалися з родичкою по телефону 5 січня, вона вітала його з днем народження, і ніщо не віщувало біди. Пізніше дізнались, що Василь посварився з батьками, а тому гостя з дітьми була змушена переселитися до готелю, де все і сталося. Про смерть дітей жінка досі не знає.

Колишній чоловік, який зараз поруч із нею, каже: з дружиною розійшлися близько року тому, але у важкий момент вирішив не залишати матір свого сина наодинці. 

Рідні сподіваються, що за страшний злочин вбивця понесе справедливе і суворе покарання.