У Дунаївцях мітингують проти голови ТВК Кохановської та кандидата від «Слуг народу» Купчика

Сьогодні, 26 листопада , у Дунаївцях відбулася мирна акція протесту, на яку зібрались близько сотні місцевих жителів.

Мітингувальники, серед яких члени міської ТВК, висловили недовіру голові комісії Вікторії Кохановській та голові Дунаєвецької РДА Ярославу Купчику.

Члени ТВК заявили про затягування виборчого процесу з визнання результатів волевиявлення та звернулися до президента України, правоохоронних органів та політсили «Слуга народу».

Про це повідомляє видання ХМ-Інсайд.

Додамо, що за даними ЦВК, на посаду голови Дунаєвецької  міської громади Кам’янець-Подільського району обрано чинну міську голову Веліну Заяць, висунуту політичною партією «За конкретні справи».  За неї проголосували 48,41% виборців, а за найближчого опонента Ярослава Купчика від політичної партії «Слуга народу» – 31,37%.

20 листопада ЦВК встановила як крайній термін завершення виборчого процесу. У цей же день, на виконання відповідного рішення суду за скаргою опонента новообраної очільниці громади, уповноваженими особами міської ТВК підписано постанову про затвердження результатів виборів голови Дунаєвецької  міської громади.

Проте, міськрада  досі не може розпочати роботу, оскільки виборчі документи знову оскаржуються в адміністративному суді. Підстав для цього, на думку юристів Хмельницькоі обласної ТВК, не вбачається.