Які обмеження діятимуть у Кам'янці-Подільському після потрапляння до "червоної" зони

З наступного тижня, 26 жовтня, до "червоної" зони карантинних обмежень віднесені міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута та Шепетівка, а також Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старосинявський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

Обмеження, які діятимуть в цих містах та районах, озвучив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, інформує "Суспільне".

  • не працюватимуть заклади культури, кінотеатри, розважальні заклади,
  • заборонено відвідування закладів соціальної сфери та реабілітації,
  • заборонено проведення масових заходів,
  • із дотриманням суворих карантинних обмежень працюватиме транспорт, заклади торгівлі, торговельно-розважальні центри (окрім розважальних майданчиків), заклади громадського харчування, дитячі садки.

Що стосується організації залізничних перевезень через населені пункти, віднесені до “червоної” зони, то в "Укрзалізниці", проінформували, що за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00:01 26 жовтня буде відкрито продаж квитків із таких залізничних станцій Хмельниччини: Хмельницький, Гречани, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка. Зокрема квитки з цих станцій можна буде придбати на № 118/117 Чернівці — Київ через Кам'янець-Подільський.