Голова Кам'янець-Подільської ТВК звинуватила члена комісії від ВО "Свобода" в підготовці фальсифікацій результатів виборів

Сьогодні, перед днем тиші, для багатьох, в тому числі й для самих членів міської ТВК, стало новиною те, що голову комісії Ларису Ткачук, яка увійшла до складу виборчої комісії за квотою партії "Слуга народу" було замінено на іншу людину.

Це рішення стало несподіваним й для самої вже колишньої голови комісії. Чому місцевий осередок "слуг народу" безпосередньо за два дні до виборів вирішив змінити свого представника нам невідомо, однак Лариса Ткачук під час свого виступу висловила припущення, що це було зроблено з метою майбутніх фальсифікації результатів виборів. Також за її словами, безпосередню участь в процесі відкликання взяла член комісії від політичної сили ВО "Свобода" Юлія Дрозд.

Вже не вперше з'являється інформація про співпрацю "слуг народу" з місцевим осередком ВО "Свобода". Як бачимо, і у випадку заміни голови ТВК також фігурують назви цих двох політичних сил.

Залишається лише сподіватися, що інші члени комісія навіть незважаючи на всі труднощі, які виникають в роботі ТВК зможуть не допустити порушень та можливої фальсифікації волевиявлення нашої громади.