Кам'янець-Подільська міська ОТГ: хто йде в депутати

25 жовтня 2020 року в Україні пройдуть місцеві вибори. Вибиратимуть українці за новими правилами та на новій територіальній основі громад і районів.

Хто і куди балотується розповіла інформаційна агенція «На контролі».

ТВО №1

Межі округу: с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна с.Нагоряни с.Зіньківці с.Колибаївка с.Вільховець с.Червона Чагарівка с.Рихта с.Лісківці с.Ходорівці с.Княгинин с.Острівчани.

Орієнтовна кількість виборців: 10103.

Кандидати:

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Перший кандидат - Жоган Микола Вячеславович

  1. ЧУБАЙКО ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА.
  2. ІВАХОВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. РОЗУМЯК ОКСАНА ОЛЕГІВНА.
  4. ПАНЬКЕВИЧ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.
  5. ВУСАТИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.
  6. РАРИЦЬКА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА.
  7. БРОДОВСЬКИЙ ВІКТОР СТАНІСЛАВОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

Перший кандидат - Посітко Михайло Володимирович

  1. ДІДИК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  2. МАРТИНОВИЧ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА.
  3. ВИШНЕВСЬКА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА.
  4. ІВАНОВ АРКАДІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ.
  5. СЛИВКА МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ.
  6. СЛИНЧУК АННА МИКОЛАЇВНА.
  7. КРАСНЯН ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДА І ЗАКОН"

Перший кандидат - Слободян Валерій Анатолійович

  1. ОЛІЙНИК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ГРИГОРЕНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА.
  3. ГОРБАТЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  4. ЗАКРИНИЧНА ЛЮДМИЛА СТАНІСЛАВІВНА.
  5. ЮРЧИК СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Перший кандидат - Кобильник Василь Володимирович

  1. СПАСЮК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
  2. КАСПРОВ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  3. МІЩИШИН ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  4. РАТОВСЬКА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА.
  5. ЧУЛОВСЬКА СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Перший кандидат - Конюшенко Андрій Олександрович

  1. РУДЯК ВАДИМ ЛЕОНІДОВИЧ.
  2. КОЛОМИЙ КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА.
  3. ВИННИК НАЗАРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. НОСКОВА ЗІНАЇДА ІВАНІВНА.
  5. СМОЛІНСЬКА ОКСАНА ВІКТОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Перший кандидат - Гурська Майя Дмитрівна

  1. ЖЕЛІЗНИК МИХАЙЛО ДМИТРОВИЧ.
  2. ІВАНІШЕН МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  3. САЄВИЧ ЯРОСЛАВ ПЕТРОВИЧ.
  4. ОХОТА ІННА ВАСИЛІВНА.
  5. ГОРБАТЮК ОКСАНА МИХАЙЛІВНА.
  6. ФУРМАНЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ"

Перший кандидат - Бевз Анатолій Миколайович

  1. БОДНАР АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. МИХАЙЛОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ.
  3. КОЛЯДА НІЛА ПАВЛІВНА.
  4. ГОНЧАРУК ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  5. СИС АЛЛА АНДРІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Перший кандидат - Довгопол Павло Григорович

  1. ПАВЛЮК ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА.
  2. БЕРНАДІН АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  3. ЩУР ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ.
  4. ЗАХАРОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. КОХАН ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Перший кандидат - Мельниченко Тетяна Володимирівна

  1. ГОРЯЧОВ ВАЛЕНТИН СТАНІСЛАВОВИЧ.
  2. РЕШЕТНЯК ОКСАНА ІВАНІВНА.
  3. ШЕВЧУК БОРИС ІВАНОВИЧ.
  4. ЦВІГАЙЛО МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ.
  5. ПШОНИК ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Перший кандидат - Славіна Наталія Сергіївна

  1. РЯБА РУСЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  2. ТАЄНЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ТАЄНЧУК ОЛЕНА ВАСИЛІВНА.
  4. ТИМЧУК БОРИС ВАСИЛЬОВИЧ.
  5. ЮРЧАК ІВАН ЗАХАРОВИЧ.
  6. ГУМЕНЮК РИММА ІВАНІВНА.
  7. СТАХІВ МАКСИМ ОРЕСТОВИЧ.
  8. САВЧУК СВІТЛАНА БОРИСІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

Перший кандидат - Гордійчук Валерій Григорович

  1. ОСТАШЕВСЬКИЙ МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ.
  2. ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.
  3. ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ.
  4. РУДА ВІТА ОЛЕКСІЇВНА.
  5. РОЩУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Перший кандидат - Гаврилюк Василь Васильович

  1. ГРІБОВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА.
  2. РОВНА НІНА СЕРГІЇВНА.
  3. ЧОРПІТА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  4. БОЙЧУК ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ.
  5. КАНІЩУК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Перший кандидат - Ведерніков Сергій Леонідович

  1. ТІМОФЄЄВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ.
  2. ФАБІЯНСЬКА НІНА ФРАНЦІВНА.
  3. РЯБИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. СКАВРЕНЮК НІНА ДМИТРІВНА.
  5. ХУДНЯК ІРАЇДА ДАНИЛІВНА.
  6. САМСОНЮК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА"

Перший кандидат - Костинюк Володимир Володимирович

  1. ТРОНЧУК ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ.
  2. АЛЬЧИНСЬКИЙ МИХАЙЛО СЕРГІЙОВИЧ.
  3. СЛЄСАР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. НОВОСАД САБІНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. БАРАНЕЦЬКА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Перший кандидат - Боярська Людмила Володимирівна

  1. БОГДАНОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. СОКАЛЬСЬКА ОКСАНА ПАВЛІВНА.
  3. ДАНЧУК ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА.
  4. САМОЙЛИК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА.
  5. СЕМЕНОВИЧ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ.

 

ТВО №2

Межі округу: м.Кам’янець-Подільський – вул.Бусигіна, вул.Василя Вишиваного, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; вул.Торгова площа, пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8К, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31–31А, 50–56; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69Г; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67; м.Кам’янець-Подільський – вул.Годованця: 9, 11, 13–13Б, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова м.Кам’янець-Подільський – просп.Грушевського: 60–80; м.Кам’янець-Подільський – вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий м.Кам’янець-Подільський – вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського м.Кам’янець-Подільський – вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка м.Кам’янець-Подільський – вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Польський ринок, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний м.Кам’янець-Подільський – вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89; Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота".

Орієнтовна кількість виборців: 20859

Кандидати:

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Перший кандидат - Жоган Микола Вячеславович

  1. ТКАЧ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. АНТИМИС НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА.
  3. МАЛІНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ.
  4. ТКАЧ ОЛЕНА ПЕТРІВНА.
  5. ТКАЧ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ.
  6. КІЯЩЕНКО НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  7. ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  8. МОЛЕВ ПАВЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ.
  9. КОВАЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ.
  10. ДАНЧУК ЮЛІЯ ПЕТРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

Перший кандидат - Посітко Михайло Володимирович

  1. КОНДРУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ТАРАСЕНКО МАР’ЯН ОЛЕКСІЙОВИЧ.
  3. СЕКРІДОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  4. ОСТРОВСЬКА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.
  5. КАЛУЦЬКИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ.
  6. ПТАШНИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ.
  7. МАРТИНОВ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ.
  8. ОКАРСЬКА АННА ОЛЕГІВНА.
  9. ХАПКО АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  10. БІЛА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДА І ЗАКОН"

Перший кандидат - Слободян Валерій Анатолійович

  1. КОРИТКІНА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА.
  2. КОВАЛЬ МИКОЛА ЙОСИПОВИЧ.
  3. НИКИФОРЧИН СЕРГІЙ ЗІНОВІЙОВИЧ.
  4. ПИРІЖОК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. АНАСТАСОВА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. ХАРЛАМОВ СЕРГІЙ АРНОЛЬДОВИЧ.
  7. ТЕРЛЕЦЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА.
  8. МОШТАК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  9. МАРУЩАК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Перший кандидат - Кобильник Василь Володимирович

  1. НЕВЕНЧАН ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  2. ВАСИЛЬЯНОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ.
  3. КАЧУРОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  4. СТАВСЬКА ЕЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  5. БОРЩЕВСЬКА-СЕМЕНЧУК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.
  6. МАРЧУК ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ.
  7. ГЛУШКОВЕЦЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.
  8. ПІДГІРНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА.
  9. СУЛЯТИЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ІВАНОВИЧ.
  10. ФЕДЬКОВА ІНГА АНАТОЛІЇВНА.
  11. ЮГА ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ.
  12. КОЛОДІЙ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Перший кандидат - Конюшенко Андрій Олександрович

  1. БАБІЙ СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ.
  2. НЕВЕНГЛОВСЬКИЙ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ЛІВІЦЬКИЙ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.
  4. УРСУЛЯК НЕЛЯ ПЕТРІВНА.
  5. ЯКОВЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  6. БАБЧИНСЬКИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  7. ДЮДНЄВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  8. КЛЮС ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ.
  9. НАГЛЮК ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА.
  10. БЄЛІКОВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.
  11. РОМАНЧУК ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Перший кандидат - Гурська Майя Дмитрівна

  1. ЧЕРНЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ.
  2. ОЧЕРЕТЕНКО ТЕТЯНА ЮХИМІВНА.
  3. ГРУШКА МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. ЯЗВІНСЬКА ТЕТЯНА ЛЕОНТІЇВНА.
  5. ЛОЗІНСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА.
  6. ГЖЕБОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  7. ГУДИМА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА.
  8. СЛАБІНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  9. КУЧЕР НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ"

Перший кандидат - Бевз Анатолій Миколайович

  1. ПАСТУШКОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ.
  2. ХЕПІН СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ.
  3. ПРОКОПОВА ОЛЬГА ПЕТРІВНА.
  4. АТАМАНЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. ВОЩИНСЬКИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ.
  6. СОКОЛОВСЬКА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Перший кандидат - Довгопол Павло Григорович

  1. САВЧУК НАТАЛІЯ ФЕДОРІВНА.
  2. ГІЛЬОВСЬКИЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ПОДУЩАК ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА.
  4. ПОПЕЛЬ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  5. ГУМЕНЮК КАРІНА ЛЕОНІДІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Перший кандидат - Мельниченко Тетяна Володимирівна

  1. ЧЕРНЯВСЬКИЙ СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ.
  2. МАЗУР ОЛЕНА ЮРІЇВНА.
  3. САВЧУК ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. КРЕКОТЕНЬ ІГОР ПЕТРОВИЧ.
  5. ГОЛІНБЕРГ ОЛЕСЯ ФРАНЦІВНА.
  6. ЯМРОЗ ІГОР БОЛЕСЛАВОВИЧ.
  7. ЧЕРНІЙ ОКСАНА ПЕТРІВНА.
  8. БІЛЕЦЬКИЙ ВАДИМ ВАЛЕРІЙОВИЧ.
  9. КУБРЯК ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ.
  10. БЕНІЦЬКА ЗІНАЇДА ФРАНЦІВНА.
  11. ГУМЕНЮК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Перший кандидат - Славіна Наталія Сергіївна

  1. АБРОСІМОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА.
  2. АНТОНЮК ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. САВІН ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ.
  4. КОРНІЙЧУК ІННА МИКОЛАЇВНА.
  5. ПАВЛУЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ.
  6. КРІЛЬ ВАЛЕРІЙ ПЕТРОВИЧ.
  7. ХАРКАВЛЮК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА.
  8. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

Перший кандидат - Гордійчук Валерій Григорович

  1. БОДНАР СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. БУГА ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. СТАНІСЛАВСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ.
  4. САВЧУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. БОДНАР ОЛЬГА ВІКТОРІВНА.
  6. МУРАВКА ТАРАС ПЕТРОВИЧ.
  7. ГУРОМА АНАТОЛІЙ СТЕПАНОВИЧ.
  8. ВОЛОШАНОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ.
  9. МАРЧЕНКО НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА.
  10. КШЕМІНСЬКА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Перший кандидат - Гаврилюк Василь Васильович

  1. ДУДКО ВОЛОДИМИР ТИМОФІЙОВИЧ.
  2. МЕЛЬНИЦЬКИЙ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ.
  3. ГАЛІЦИН ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ.
  4. ГОРНА АЛЛА МИКОЛАЇВНА.
  5. БІЛОУС ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА.
  6. ШАВАЛЮК ІННА МИКОЛАЇВНА.
  7. НАЙЧУК АНТОН ВІТАЛІЙОВИЧ.
  8. БІЛЯК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ.
  9. АШМЯНЦЕВА НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.
  10. ПЕРМЯКОВА ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  11. БУРКОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Перший кандидат - Ведерніков Сергій Леонідович

  1. БОЙКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  2. БІДЮК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСІЇВНА.
  3. ТАТАРІН ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. ТРІПАК МАР’ЯН МИКОЛАЙОВИЧ.
  5. ДРОЗДОВСЬКА ІРИНА ДМИТРІВНА.
  6. МАМАТОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  7. СКАВРЕНЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ.
  8. ВІНЯРСЬКА ОКСАНА БОЛЕСЛАВІВНА.
  9. ДОРОФЕЙ ВАДИМ ВІТАЛІЙОВИЧ.
  10. БОРКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА.
  11. НАЗАРЕНКО ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА"

Перший кандидат - Костинюк Володимир Володимирович

  1. ГОРБАТЮК СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ.
  2. КЛАК ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ.
  3. ПОГРЕБЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  4. ВАЛІЦЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА.
  5. ШМОРГАЛ ОЛЬГА ІВАНІВНА.
  6. КУЧЕРУК ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.
  7. КОТИК ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА.
  8. ВЕЗЕНКІН ВІКТОР ІВАНОВИЧ.
  9. ПРОДОЛЯК ЯНА ОЛЕГІВНА.
  10. ІВАНІЦЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Перший кандидат - Боярська Людмила Володимирівна

  1. ВОРОНЮК РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ.
  2. БАЛЛА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА.
  3. ШУБОВИЧ ІГОР БОРИСОВИЧ.
  4. АВЕТЯН АРМАН ЖИРАЙРОВИЧ.
  5. ПИЛИПЧУК ГАННА АНАТОЛІЇВНА.
  6. ВІДЛАЦЬКИЙ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ.

 

ТВО №3

Межі округу: м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський м.Кам’янець-Подільський – вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський м.Кам’янець-Подільський – вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25–25А, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13; м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51; м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41; м.Кам’янець-Подільський – вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28; м.Кам’янець-Подільський – вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська міська лікарня" Кам’янець-Подільської міської ради Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська міська лікарня" Кам’янець-Подільської міської ради

Орієнтовна кількість виборців - 23643.

Кандидати:

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Перший кандидат - Жоган Микола Вячеславович

  1. ЧИСТЯКОВ АНАТОЛІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ.
  2. КОВАЛЬЧУК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ.
  3. ДРУЖБИЦЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  4. ФУРМАН ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. ЦИБАК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ.
  6. ТКАЧУК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ.
  7. КАЦАН МИХАЙЛО БОГДАНОВИЧ.
  8. РОЗБАМ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ.
  9. ТКАЧУК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  10. ЖЕГАЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

Перший кандидат - Посітко Михайло Володимирович

  1. ШЕЛЕПНИЦЬКА ІРИНА ПЕТРІВНА.
  2. СМОТРОВ МИРОСЛАВ ІГОРОВИЧ.
  3. САБАТ ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА.
  4. СОЛОДКОВСЬКА ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА.
  5. ЯРЕМОВ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  6. ЄГОРОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.
  7. ШАБАНОВ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ.
  8. ГНАТЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА.
  9. БАРЕВИЧ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  10. БАНАС ТАРАС ВАСИЛЬОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДА І ЗАКОН"

Перший кандидат - Слободян Валерій Анатолійович

  1. ШМАЄР ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ.
  2. НІКОЛАЙЧУК В’ЯЧЕСЛАВ ДМИТРОВИЧ.
  3. ПАНЧУК ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ.
  4. СЛОБОДЯН АННА ЄВГЕНІВНА.
  5. ОСАДЧУК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  6. СЛОБОДЯН АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  7. МАСАНОВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА.
  8. СЛОНЕЦЬКИЙ ДМИТРО ЛЕОНІДОВИЧ.
  9. МАЛЕНЬКА НАТАЛЯ ІВАНІВНА.
  10. СВИРИДА СНІЖАНА ПЕТРІВНА.
  11. МАСАНОВ РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Перший кандидат - Кобильник Василь Володимирович

  1. ЧЕРНЕЦЬ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА.
  2. СЛОБОДЯН ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА.
  3. ВОЛКОВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. ГОРОБЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. ВАСИЛЕНКО ПАВЛО СТАНІСЛАВОВИЧ.
  6. ЯКУБОВСЬКА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА.
  7. ЛЕМЕШЕВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА.
  8. ВЛАСЮК ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ.
  9. ЯВОРСЬКИЙ ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  10. БОРЕЦЬКИЙ-ВОЛОШИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  11. ОХОТА АННА ІГОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Перший кандидат - Конюшенко Андрій Олександрович

  1. КОНЮШЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ.
  2. НЕСТЕРОВСЬКИЙ ЮРІЙ ЄВГЕНОВИЧ.
  3. ЛАБАТЮК АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. МЕЛЬНИЧУК ЯНА СЕРГІЇВНА.
  5. МЕЛЬНИК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.
  6. БОЙКО ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ.
  7. ГУРМАН ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ.
  8. ВІННІЧУК АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ.
  9. КУЗЕМА АЛЬОНА ЛЕОНІДІВНА.
  10. БАБЧИНСЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  11. РЕНКЕ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Перший кандидат - Гурська Майя Дмитрівна

  1. ЦВІГУН БОРИС ЯРОСЛАВОВИЧ.
  2. ЛАЙТЕР СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА.
  3. МЕЛЬНИК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. МАЛЬЧЕНКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА.
  5. ОСАДЧУК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА.
  6. ПАСТУХОВ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ.
  7. БІЛЮК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.
  8. КОЛЬЦОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.
  9. КУЗНЯК ТЕТЯНА ІВАНІВНА.
  10. САВИЦЬКИЙ АРТУР МИКОЛАЙОВИЧ.
  11. СОВЄЦЬКА НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА.
  12. СОБКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ"

Перший кандидат - Бевз Анатолій Миколайович

  1. ПЛИВАНЮК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. БОКУЛІЧ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ.
  3. СТЕЛЬМАХ ВАЛЕНТИНА ВІКТОРІВНА.
  4. ГУМЕНЮК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ.
  5. ХЕПІНА ОЛЕНА ІВАНІВНА.
  6. МАРКОВСЬКИЙ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ.
  7. ДАНИЛЬЧУК ІЛОНА ВАСИЛІВНА.
  8. КАСАП ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Перший кандидат - Довгопол Павло Григорович

  1. ПРИСТАЧ РУСЛАН ГРИГОРОВИЧ.
  2. ЗАХАРОВ ЮРІЙ РОМАНОВИЧ.
  3. ФРАНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  4. ТУЛУПОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА.
  5. ТКАЧУК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Перший кандидат - Мельниченко Тетяна Володимирівна

  1. ШЕВЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  2. ТАРАСЮК ВАСИЛЬ КУЗЬМИЧ.
  3. БОГУЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ.
  4. ПОЛІТОВА ЛЮБОВ СТЕПАНІВНА.
  5. РОГОЖИНСЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.
  6. МАХНІЦЬКИЙ МИКОЛА ВАЛЕНТИНОВИЧ.
  7. ШЕВРІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  8. ШЕВЕЛЕНКО ТАЇСІЯ АНТОНІВНА.
  9. ЧАЙКА СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ.
  10. МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ІВАНІВНА.
  11. ІЛЬЧИШИН СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Перший кандидат - Славіна Наталія Сергіївна

  1. БЕРНАЦЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА.
  2. АБРОСІМОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  3. КАПУРА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  4. ЖИЛІНСЬКИЙ ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  5. ІВАНОВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ.
  6. САВЧУК ІРИНА МИКОЛАЇВНА.
  7. ДЕРМЕЛЬОВ ІВАН СЕРГІЙОВИЧ.
  8. ОРИЩИШЕН ОЛЕКСІЙ ПАВЛОВИЧ.
  9. ШУЛЯР ВАЛЕРІЯ ЮРІЇВНА.
  10. ТАНАСКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

Перший кандидат - Гордійчук Валерій Григорович

  1. БОДНАР СЕРГІЙ ЛЕОНТІЙОВИЧ.
  2. ПОСІТКО МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ.
  3. ГУЛЬ ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ.
  4. ЗЕМЛЯНА ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА.
  5. ДОРОЖ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  6. СТАСЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ.
  7. ІЛАШ ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ.
  8. ЄЛЕНЧАК ДЕНИС ВАЛЕРІЙОВИЧ.
  9. ВАСИЛЬЧУК ЛІДІЯ СТЕПАНІВНА.
  10. БЕЗПАЛЬКО НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА.
  11. КОНОНЕНКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  12. ДЕНЬГУБ ЯНА ВІКТОРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Перший кандидат - Гаврилюк Василь Васильович

  1. АНОСОВ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  2. БУРДИГА ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  3. ДІДИЧ ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.
  4. ГРІХ ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА.
  5. СМОЛІН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  6. ГАНЗЮК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ.
  7. МУСІЙ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА.
  8. ДУДКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  9. ШЕВЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Перший кандидат - Ведерніков Сергій Леонідович

  1. ШЕВЧУК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  2. ВЛАСЮК ДМИТРО ІВАНОВИЧ.
  3. ПОЛЮЛЯК МИКОЛА ВІТАЛІЙОВИЧ.
  4. КОМАР ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА.
  5. ПОДОЛЯН ІННА МИКОЛАЇВНА.
  6. КОСТИНСЬКА ІРИНА СТЕПАНІВНА.
  7. КОСТИК ІГОР ІВАНОВИЧ.
  8. ВЛАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ.
  9. ШЕРШАЛ ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ.
  10. ЧАЙКОВСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА"

Перший кандидат - Костинюк Володимир Володимирович

  1. КУБЯК СЕРГІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ.
  2. СЛЄСАР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  3. ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ ЕДУАРД СТАНІСЛАВОВИЧ.
  4. КУЧЕРУК ДІАНА АНАТОЛІЇВНА.
  5. ДРОЗД ІЛОНА МИКОЛАЇВНА.
  6. ПАЛАМАР АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  7. КОВАЛЬЧУК ІРИНА ВІТАЛІЇВНА.
  8. ТОМІН ІЛЛЯ ВІКТОРОВИЧ.
  9. ІЛЬНИЦЬКА ІРИНА ІГОРІВНА.
  10. РОГОВСКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  11. ЯНЧИШИНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Перший кандидат - Боярська Людмила Володимирівна

  1. БАЛЛА ТИМОФІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  2. КУЧЕР ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА.
  3. ІВАНОВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ.
  4. ФЕДІРКОВА ІВАННА АНДРІЇВНА.
  5. БОДНАР АНДРІЙ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ.
  6. ПОВОРОЗНЮК ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  7. ГУМЕНЮК ІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ТВО №4

Межі округу: м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12; м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17; м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва м.Кам’янець-Подільський – вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47.

Орієнтовна кількість виборців: 24010

Кандидати:

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Перший кандидат - Жоган Микола Вячеславович

  1. ГАДЖУК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ.
  2. ЖИЛЬЧУК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ.
  3. БРОДОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ.
  4. КОНВІСАРЕВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА.
  5. БАЖЕНОВА ВАЛЕНТИНА МАКСИМІВНА.
  6. КШЕМІНСЬКИЙ СТАНІСЛАВ СІГІЗМУНДОВИЧ.
  7. ДИКИЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  8. БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ.
  9. КУЗЬМІНСЬКА ІННА МИКОЛАЇВНА.
  10. ТКАЧ НЕОНІЛА ДМИТРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

Перший кандидат - Посітко Михайло Володимирович

  1. БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ.
  2. ДРОЗД ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  3. БЛОНСЬКА ЛЮДМИЛА ЛЮДВИГІВНА.
  4. ПОНЯТОВСЬКА ОЛЕСЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА.
  5. ГОРДІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.
  6. БУРКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ТАДЕУШІВНА.
  7. ВЕРЕТЮК ОЛЕКСАНДР АДОЛЬФОВИЧ.
  8. КРОЧА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  9. ІЛЬЧИШЕНА ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА.
  10. БОЙКО ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДА І ЗАКОН"

Перший кандидат - Слободян Валерій Анатолійович

  1. ШУХАНОВ МИКОЛА МАКАРОВИЧ.
  2. ПОДОЛЯН АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  3. ВЕРШИГОРА ОЛЕКСАНДР КАЛИНОВИЧ.
  4. МАЗУР ЕМІЛІЯ СТАНСЛАВІВНА.
  5. СТУКАН НАДІЯ МИКОЛАЇВНА.
  6. МАМЧУР ГАЛИНА ВАСИЛІВНА.
  7. СТУКАН ІГОР ВАЛЕРІЙОВИЧ.
  8. СИДОРЧУК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Перший кандидат - Кобильник Василь Володимирович

  1. МАСТИКАШ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ.
  2. ЮРКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ.
  3. КИРИК ІРИНА ЄВГЕНІВНА.
  4. РУДНІЦЬКА НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА.
  5. БАЙРАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  6. ЄПАНІШНІКОВА АНЖЕЛА ГЕННАДІЇВНА.
  7. ДУЖЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ.
  8. ПОЧАПСЬКА ОКСАНА ІВАНІВНА.
  9. САВІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Перший кандидат - Конюшенко Андрій Олександрович

  1. БАБЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ.
  2. ДЮДНЄВ АРТЕМ МИХАЙЛОВИЧ.
  3. ЛІПКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  4. НОВІКОВА-КОНЮШЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА.
  5. СЛОБОДЯН МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. ГОНЧАР НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА.
  7. СОБЧУК МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  8. ЧОРНИЙ БОРИС ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  9. НАТАЛЬСЬКА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА.
  10. ЯВЕЛЯК ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Перший кандидат - Гурська Майя Дмитрівна

  1. АРСЕНЮК ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ.
  2. СТАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ.
  3. ЗВАРИЧУК ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  4. СТАСЮК ОКСАНА СТАНІСЛАВІВНА.
  5. БЕСПАЛА ЛЕСЯ ВАЛЕРІЇВНА.
  6. ОНУФРАН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  7. БОЙЧУК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ.
  8. БУЗИНСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  9. ГАЙЧЕНЯ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА.
  10. ТОКАР ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ"

Перший кандидат - Бевз Анатолій Миколайович

  1. ЧОРНОБИЛЬ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА.
  2. МАЗУР ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  3. ЗІНЗЮК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ.
  4. ЦУГЛЕВИЧ ДЗВЕНИСЛАВА ЛЮБОМИРІВНА.
  5. ЧАПЛІНСЬКИЙ ВАДИМ РОСТИСЛАВОВИЧ.
  6. МАРКОВСЬКИЙ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ.
  7. ЗБОРОВЕЦЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА.
  8. ГРИЦАНЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Перший кандидат - Довгопол Павло Григорович

  1. КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА.
  2. ПРИСТУПА ПЕТРО АДОЛЬФОВИЧ.
  3. ВАКУЛЯК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА.
  4. ГУЦОЛ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ.
  5. ЗЕЛІНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СЕМЕНОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Перший кандидат - Мельниченко Тетяна Володимирівна

  1. ЧЕРНЯВСЬКИЙ КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ.
  2. БАСАРАБ ДМИТРО ІВАНОВИЧ.
  3. КАПІЦА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  4. ГУЛЬКО ІРИНА ПЕТРІВНА.
  5. ФЕДОРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.
  6. ОБАЧУК ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ.
  7. ІЛЬНІЦЬКА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА.
  8. ШАБАНОВ АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ.
  9. БЕРБЕРАНО ОЛЕКСАНДЕР ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  10. СОПІЛЬНИК БРОНІСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Перший кандидат - Славіна Наталія Сергіївна

  1. ПРАВНИК МИРОСЛАВА СТЕПАНІВНА.
  2. ЯМКОВИЙ МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  3. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ.
  4. МАКОДЗЬОБ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ.
  5. ЯВОРСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА.
  6. БЕРКУТА ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  7. АНТОНЕЦЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА.
  8. ПОПОВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

Перший кандидат - Гордійчук Валерій Григорович

  1. ЛЕНЬ СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
  2. ШЕВЧУК ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА.
  3. СІКОРА ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  4. ГУРОМА СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ.
  5. КОСТИНЮК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ.
  6. СМОЛЬЧУК РУСЛАНА ВІКТОРІВНА.
  7. МЕЛЬНИЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА.
  8. ПРОЦЮК ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ.
  9. МИКУЛІН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ.
  10. ШИМАНСЬКИЙ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Перший кандидат - Гаврилюк Василь Васильович

  1. ГРИГОРЕНКО ІГОР ГРИГОРІЙОВИЧ.
  2. ШЕВАГА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ.
  3. КОВАЛЬЧУК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ.
  4. МАЗУРИК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА.
  5. МАЛАНЧУК АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА.
  6. ПЕТРУНЬКОВ МИКОЛА ІВАНОВИЧ.
  7. СПІВАК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ.
  8. ДІДИК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА.
  9. НАДТОЧІЙ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА.
  10. ХАМЕЛЮК ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА.
  11. ЛЕВЧЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Перший кандидат - Ведерніков Сергій Леонідович

  1. СИДОРЕНКО ОКСАНА ВЛАДИСЛАВІВНА.
  2. АВІНОВ ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ.
  3. МЄЛЄКЄСЦЕВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ.
  4. ТЕРЕХІВСЬКА ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА.
  5. МЕЖЛУМ’ЯН АРАКЕЛ РУБІКОВИЧ.
  6. МРАЧКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
  7. БОЙКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА.
  8. ПЕТЛЬОВАНА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА.
  9. СЕРЕДЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.
  10. МІКШАНСЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА"

Перший кандидат - Костинюк Володимир Володимирович

  1. ЗЕЛІНСЬКИЙ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.
  2. ТРАВІНСЬКИЙ ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ.
  3. ШИРОКОВ ДЕНИС ВІТАЛІЙОВИЧ.
  4. КОСТИНЮК ГАЛИНА СТЕПАНІВНА.
  5. САВІНА ОЛЕНА АНДРІЇВНА.
  6. ЗАКОРДОНЕЦЬ ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ.
  7. ВАЛЕРСЬКА АННА АНАТОЛІЇВНА.
  8. ЛИТВАК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.
  9. ГНАТЮК АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА.
  10. ПРАВНИК ІВАН ГРИГОРОВИЧ.
  11. ЗАБОЛОТНА МАША ОЛЕКСАНДРІВНА.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Перший кандидат - Боярська Людмила Володимирівна

  1. МАКСИМЮК РОМАН БОГДАНОВИЧ.
  2. ВІЛЬЧИНСЬКА КРИСТИНА АНАТОЛІЇВНА.
  3. СОШКА МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ.
  4. ВИШНЕВСЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА.
  5. ЮР’ЄВ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ.
  6. ЛИХОЙДА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА.