Скандал в Кам'янець-Подільській ТВК: Лідер партії "ЄС" Василь Кобильник заявив про суб'єктивне ставлення керівництва комісії

Засідання Кам'янець-Подільської ТВК від 3 жовтня, про яке ми повідомляли раніше, не обійшлося без ще одного скандалу.

Ще до початку жеребкування до членів комісії та учасників виборчого процесу звернувся кандидат в депутати до Кам'янець-Подільської міської ради Василь Кобильник. У своєму виступі він висловив думку стосовно суб'єктивного ставлення керівництва ТВК до політичної сили, яку він представляє.

Він повідомив, що Сергій Самсонюк, який є кандидатом в депутати до міської ради від провладної політичної сили "Слуга народу" подав позов до суду в якому вимагав скасувати постанову ТВК про реєстрацію списку політичної сили "ЄС" до міської ради. Попри те, що суд відмовив у задоволені позову, завдяки адвокатам "ЄС" Василь Кобильник вважає, що в цій ситуації керівництво комісії самоусунулося від захисту свого рішення.

В свою чергу голова ТВК Лариса Ткачук відзначила, що юрист це не є її людина, а її відношення до всіх партій є однаковим. Василь Кобильник відповів голові ТВК зауваживши, що в нього є відеозапис, який він долучив до позивної заяви в прокуратуру, на якому голова комісії вказує, що юриста привели "слуги народу".

Нагадаємо, 3 жовтня стався ще один скандал в Кам'янець-Подільській ТВК: причини зникнення документів з'ясовує поліція (ВІДЕО)