У Кам’янці-Подільському забудовник сплатить міськраді 600 тисяч гривень

ЖБК збудував у Кам’янці-Подільському 9-поверхівку та відмовився платити пайову участь у створенні та розвитку інфраструктури міста.

 

Відтак, Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Кам’янець-Подільської міської ради заявлено позов про стягнення з житлово-будівельного кооперативу 600 тис грн збитків, завданих невиконанням зобов’язання щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури міста.

Як повідомили у прес-службі прокуратури міста, кооперативом збудовано 9-поверховий житловий будинок у місті Кам’янці-Подільському, який здано в експлуатацію ще у січні минулого року.

Всупереч вимог закону замовник із заявою про укладення договору до міської ради не звернувся, документів, необхідних для визначення розміру пайової участі та укладення договору не надіслав, коштів пайової участі на створення і розвиток зазначеної інфраструктури до місцевого бюджету не сплатив.

«У зв’язку із тим, що замовник будівництва вимоги законодавства та пропозиції міської ради щодо укладення договору про пайову участь проігнорував, прокуратурою вжито заходів до стягнення цих коштів у судовому порядку», - повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Чернівецької області.