У Кам'янці-Подільському перевірятимуть системи оповіщення

Увага! 12 серпня, з 10:00 до 12:00 год., у місті буде здійснюватися комплексна перевірка централізованої системи оповіщення цивільного захисту з включенням електросирен.

Щоб не допустити безпідставного хвилювання жителів і гостей міста, інформуємо, що такі перевірки здійснюються щоквартально відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2020 рік.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради ще раз нагадує громадянам про порядок дій у разі включення електросирен:

  • почувши звук сирени, необхідно підійти до найближчого гучномовця (якщо це на вулиці) або увімкнути радіо чи радіоприймач (налаштувавши його на хвилю УР-1, Радіо «Хіт-ФM» (FM 106,2), прослухати повідомлення та діяти відповідно до вказівок.

Крім того, керівники суб’єктів господарювання усіх форм власності мають звернути увагу на необхідність проектування, створення (реконструкції) та забезпечення функціонування об’єктових систем оповіщення (на виконання відповідного Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України).

Водночас звертаємося до громадян міста з проханням вжити заходів щодо збереження точок проводового радіомовлення у своїх оселях або придбати найпростіші FM-приймачі. Наявність справних засобів проводового радіомовлення створює умови для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або небезпечних подій, про порядок дій населення, крім того, дає можливість бути обізнаними щодо основних сфер життєдіяльності країни, області та міста.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Юрій Крилов.