Кам’янець-Подільський міськрайонний суд відтепер під охороною

З 27 травня 2020 року, співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області під охорону взято два приміщення Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області, що знаходяться по вул. Шевченка, 29 та вул. Драй-Хмари, 7.

Про це інформує прес-служба судової установи. 

Будівлі правосуддя було взято під охорону з дотриманням усіх карантинних заходів. Начальником Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області Сергієм Мельником було представлено командира взводу Олега Ісько та проведено інструктаж для співробітників, які заступили на службу в нашому суді. У цьому заході взяли участь голова суду Роман Савчук, заступник голови суду Володимир Черепахін, керівник апарату суду Анатолій Шершун та заступник керівника апарату суду Дмитро Токарський.

Усі наряди спрямовано на належне виконання функціональних обов’язків, забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в суді. Співробітники Служби підтримуватимуть внутрішній порядок, забезпечуватимуть пропуск осіб, що прибувають до адміністративних будівель, та контроль за переміщенням майна з адміністративних будівель, вживатимуть заходів щодо запобігання вчиненню правопорушень відвідувачами приміщення суду. Для виконання завдань співробітники підрозділу Служби забезпечені спеціальними засобами та необхідним спорядженням.