Звернення голови фонду "МИ КАМ'ЯНЧАНИ" Володимира Мельниченка до міського голови, депутатів міської ради, керівників установ та підприємств Кам'янця-Подільського

Голова фонду "МИ КАМ'ЯНЧАНИ" Володимир Мельниченко опублікував на свої сторінці у Фейсбук звернення до міського голови, депутатів міської ради, керівників установ та підприємств Кам'янця-Подільського.

"З кожним днем в місті збільшується кількість хворих на COVID-19. Ситуація склалася дуже непроста, тим більше, що спалахи вірусу з’являються масово в місцях великого скупчення людей. Ми дуже хотіли, щоб пандемія для нашого міста і району пройшла не відчутно. Але на сьогодні, розуміючи всю серйозність проблеми і поширення її, хочеться лише не втрачати надію на краще.

 

Як ніколи ми повинні об’єднувати наші спільні зусилля у підтримці одне одного. Особливо, це стосується керівників різних підприємств та закладів соціальної сфери.

 

Прошу вас намагатися контролювати зараз не лише робочий процес, адже без нагальної потреби припиняти працювати не можна - людям потрібна робота і заробітна плата. Ви також повинні закликати своїх працівників бути свідомими і обережними, а вони, в свою чергу, мають до всього ставитися з розумінням.

 

Якщо хтось з робітників почуває себе не зовсім здоровим, має недомагання навіть легкої форми, залишайтеся вдома. Від себе, як керівників, забезпечте для їхніх робочих місць всі належні санітарні умови. Ніхто не знає, якою ситуація буде за день-два. Але, масового поширення можна не допустити лише у разі обережності та свідомості кожного з нас. Сподіваюся на ваше розуміння та усвідомлення реальності ситуації, яку маємо на сьогодні.

 

Дякую, бережіть себе та своїх близьких!"

Володимир Мельниченко