У зв'язку з нестійкою епідемічною ситуацією із захворюваністю на коронавірус COVID-19, Адміністрація КНП "Перинатальний центр" Кам'янець-Подільської міської ради, звертається до населення регіону , зокрема до вагітних жінок та матерів.

Адміністрація повідомляє про заборону відвідувань пацієнтів у стаціонарних відділеннях закладу та практики партнерської підтримки у пологах. Повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільського перинатального центру.

Консультування вагітних лікарями-акушер-гінекологами жіночої консультації Перинатального центру буде проводитись в телефонному режимі. Робота жіночої консультації відбувається згідно графіків прийому з мінімальною одночасною присутністю, уникаючи скупчень.

Надання невідкладної медичної допомоги надається в робочому режимі. Призупиняється планова госпіталізація у стаціонарні відділення закладу та проведення планових операцій.

Зазначені заходи введені до особливого розпорядження. При появі ознак респіраторного захворювання першочергово потрібно звернутися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі. 

https://t.me/vkkpinfo