У Кам'янець-Подільському районі організовано підвіз медпрацівників за п’ятьма напрямками

Долучились до цієї акції й аграрії району.

У зв’язку із забороною на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, що передбачена Постановою Кабінету Міністрів від 16 березня 2020 року №215, Кам’янець-Подільською районною державною адміністрацією спільно із Слобідсько-Кульчієвецькою та Жванецькою ОТГ організовано підвіз медпрацівників, що проживають у населених пунктах району,  до місць роботи, інформує прес-служба РДА.

Підвіз буде здійснюватися безкоштовно починаючи від 23 березня, як і було попередньо домовлено із медиками,  за п’ятьма напрямками:

  • Оринин – Кадиївці – райлікарня;
  • Слобідка-Рихтівська – райлікарня;
  • Жванець – райлікарня;
  • Устя – райлікарня;
  • Слобідка-Кульчиївецька – райлікарня.

Підвіз медперсоналу буде здійснюватися шкільними автобусами, які вже продезинфіковані та готові до роботи згідно зі всіма санітарно-гігієнічними нормами. Перший рейс — о 6.00.

До цієї акції вже долучилися й аграрії району, які взяли на себе забезпечення транспорту паливо-мастильними матеріалами. Зокрема, це філії ТОВ СП «НІБУЛОН», сільгоспвиробники Олег Комарніцький, Віталій Завадський, Олександр Боршуляк та Олександр Гінзеровський. Виділено кошти на пальне для транспорту і з фонду райдержадміністрації.

Кам’янець-Подільська райдержадміністрація сподівається на співпрацю та запрошує долучитися до цієї доброї справи й інших підприємців району, адже потреба в пальному для автобусів є постійною. Безкоштовний підвіз до міста забезпечується виключно для медпрацівників (близько 120 осіб). Даний транспорт не покликаний обслуговувати мешканців району. 

https://t.me/vkkpinfo