Невловимі месники /// 1 серія

14 січня 2020 року відбулася 84 сесія Кам'янець-Подільської міської ради. Це перше засідання в новому й водночас останньому році роботи VІI скликання міського парламенту.

Як відомо, вибори до місцевих рад повинні відбутися у жовтні цього року. Однак незважаючи на те, що до початку офіційного старту виборчої кампанії ще далеко, події, які відбувалися на згаданій нами сесії міської ради, яскраво продемонстрували, що одна із політичних сил міста розпочала активну передвиборчу кампанію.

Мова йде про фракцію, яка прикриваючись націоналістичними гаслами і гордо тримаючи знамена "Свободи", одного разу вирішила обрати собі за старшого хлопця, з гарним ім'ям Михайло, а прізвищем  Посітко.  Спочатку люди нашого містечка справді повірили в лозунги та заклики цих товаришів . Але минав час і рутинна правда почала вилазити з усіх дій та промов даного "собрания сочинений".  Не маючи змоги відстоювати інтереси громади в сесійні залі ми, в міру можливості, будемо знайомити вас зі справжніми мотивами депутатів "опозиціонерів".

Представляємо Вашій увазі новий політичний серіал "Невловимі месники".

Приємного перегляду!