Мешканці Колибаївської ОТГ перекривали дорогу на знак протесту проти можливого приєднання до Кам’янця-Подільського

Вчора, мешканці Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади приблизно в кількості 200 чоловік перекривали трасу міжнародного значення Житомир-Чернівці поблизу сіл Ходорівці та Смотрич на знак протесту проти можливого  приєднання до міста Кам’янець-Подільський.

Рух транспорту  було частково переправлено через Старе місто,  що дозволило частково розвантажити проспект Грушевського. Треба віддати належне й роботі поліції, працівники якої підходили до кожного водія в заторі і пояснювали ситуацію.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, небо, толпа и на улице

Фото: Facebook / Наталія Яцемірська

Причиною таких дій громади стало рішення міжвідомчої  робочої  групи з підготовки пропозицій  щодо адміністративно-територіального устрою та внесення змін  до Перспективного плану  формування  територій громад  Хмельниччини, яке відбулося 26 листопада.

Під час засідання народний депутат  України Ігор Марчук висловив пропозицію щодо приєднання  Колибаївської  ОТГ  до  Кам’янець-Подільської  міської  ОТГ.  Ідею нардепа Ігоря Марчука підтримала більшість робочої групи. Хоча логічніше було б об'єднати їх з Жванецькою ОТГ. Підкилимні ігри політиків призвели до народного бунту. Обрання на відповідальні посади в державі людей, які не володіють ситуацією дає свої плоди.

У зв'язку із цим, 28 листопада депутати Колибаївської ОТГ на позачерговій сесії звернулися до президента, Голови Верховної Ради, міністра Мінрегіону, в якому висловили заперечення проти входження до складу майбутньої Кам’янець-Подільської міської ОТГ.

“В разі необхідності укрупнення громад депутати (100%) та більшість жителів Колибаївської ОТГ не заперечують щодо приєднання об’єднаної територіальної громади до Жванецької ОТГ”, – сказано у зверненні.