На  так званому "Тещиному язику, на мосту через річку Мукша, який є частиною небезпечного серпантину поблизу Кам'янця-Подільського завершуються будівельні роботи.

В результаті проведення капітального ремонту, ширина мосту відтепер становить 16 м. Окрім цього було укладено два шари асфальтобетонного покриття, облаштовано тротуари, нове бар’єрне та перильне огородження.

Завершення капітального ремонту мосту стало остаточною крапкою в боротьбі за безпеку дорожнього руху на всьому "Тещиному язику". Відтепер на відрізку протяжністю 5,5 км. починаючи від повороту від цемзаводу  до с. Шатави водії користуються дорогою європейського зразка, яка обладнана належним освітленням, додатковими смугами, острівцями безпеки, дорожніми кишенями для аварійної зупинки. Важливо, що зважаючи на круті спуски та підйоми, будівельниками також було здійснено роботу, щодо встановленням сучасної системи водовідведення.

Однак варто відзначити й декілька негативних моментів. Обіцяний  ваговий контроль перед в'їздом на "Тещин язик", який повинні були б здійснювати службовці "Укртрансбезпеки" не працює. Хоча раніше було обіцяно, що він буде здійснювати перевірку на постійній основі. Для цього навіть обладнали відповідний майданчик. В підсумку водії великогабаритних транспортних засобів, зважаючи на відсутність контролю, продовжують перевантажувати  транспорт, що катастрофічно  впливає на стан  нового дорожнього покриття. Варто також відзначити й вбивчу для капітально відремонтованої дороги діяльність місцевого кар'єру з якого постачається  глина на цементний завод. Водії самоскидів, як і колись до ремонту не дотримуються дозволених меж вантажопідйомності. Глина, яку вони перевозять, часто потрапляє на дорогу, що особливо небезпечно в дощову пору та зимовий період часу.

Народному депутату України Володимиру Мельниченку, який пообіцяв приділити проблемі "Тещиного язика" особливу увагу, вдалося переконати урядовців в необхідності виділення величезних коштів, а саме 186 млн гривень, на ремонт вкрай небезпечної дороги. Варто також відзначити й роботу  колишнього заступника міністра інфраструктури, кам'янчанина Юрія Лавренюка. Завдяки спільній та узгодженій співпраці на початку 2018 року вдалося розпочати ремонті роботи на "Тещиному язику" на які серпантин очікував понад 40 років і який за цей час забрав сотні людських життів, та приніс величезні матеріальні та моральні збитки людям.

Нагадуємо, що завдяки роботі колишнього нардепа Мельниченка більше 70 млн грн було спрямовано на ремонт і об'їзної дороги в самому місті. Остаточне завершення робіт до вул. Князів Коріатовичів заплановане на наступний 2020 рік.

І якщо відверто, зараз в час тотального перезавантаження влади цікаво спостерігати як нові обличчя активно відмовляються від своїх передвиборчих обіцянок, а хтось із них взагалі мріє про польоти на ЛУНУ. Однак є люди, справи та робота яких говорять набагато більше ніж пусті обіцянки. Але як то кажуть – історія розставить все на свої місце. Приємно за подолян що тепер вони нарешті  будуть таки їхати по дорозі яка показує українцям що і ми можемо будувати  і розбудовувати. Слава Україні!