У п'ятницю, 11 жовтня, до Кам'янець-Подільського готелю "Рейкарц" з'їхалися представники готельного бізнесу. Вони прибули сюди, аби поспілкуватися з колегами, налагодити співпрацю та обмінятися досвідом.

При вході до закладу на гостей чекав персонал готелю, який люб'язно пояснив куди пройти і що на них чекає. Дорогою до конференц-залу відчуваєш атмосферу королівської розкоші. Усі в очікуванні зайняли свої місця.

Через кілька хвилин двері зали зачинилися і представники мережі готелів "Рейкарц" почали свою розповідь. Стартував захід з презентації бренду: його історії, досягнень та переваг. Керівниця відділу розвитку курортних готелів Христина Кагуй розповіла чому їх мережа - надійний партнер для співпраці.

За її словами, родзинкою мережі є технічно обладнані конференц-зали та першокласний сервіс.

"Рейкарц" дбає про якісне обслуговування і це для компанії є важливим завданням. Тому персонал готелю запросив тренерку з сервіс-менеджменту Оксану Марусич для майстер-класу. Киянка розповіла учасникам заходу про особливості поведінки кожного покоління, їх цінності й пояснила як з ними взаємодіяти.

Тендітна жінка видала потужний майстер-клас сповнений життєвими прикладами, гумором та професійними настановами.

Опісля, учасники заходу посмакували вином, покуштували їжею та обмінялися досвідом.