28 жовтня 2016 року на нашому YouTube каналі ми опублікували відеосюжет під назвою "Депутати "з 90-их". Наслідки", який був присвячений інциденту, який стався 27 жовтня 2016 року в приміщенні Кам'янець-Подільської районної ради.

Детальніше у відео:

Вже у грудні 2016 року депутат Кам'янець-Подільської райради Сергій Самсонюк подав позов до суду в якому вимагав спростувати інформацію, яка була озвучена у відеосюжеті та принести йому публічні вибачення.

Рішенням Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 15 листопада 2018 року у задоволенні позову депутату Сергію Самсонюку було відмовлено. Районний суд дійшов висновку, що інформація у відеосюжеті є громадською критикою його діяльності як службової особи, а  тому її поширення не призвело до порушення особистих немайнових прав позивача.

Однак Сергій Самсонюк подав апеляцію. В свою чергу Апеляційний суд вказав, що вислови та коментарі відповідачів не вийшли за межі допустимої критики і не мали на меті принизити честь, гідність та ділову репутацію позивача, а були спрямовані на висвітлення інциденту, який стався у приміщенні Кам`янець-Подільської районної ради Хмельницької області. 22 травня 2019 року апеляційну скаргу депутата було залишено без задоволення.

Крапку в справі поставив Верховний Суд України, куди Сергій Самсонюк подав касаційну скаргу на попередні судові рішення.

Постановою Верховного суду від 26 вересня 2019 року касаційну скаргу депутата було залишено без задоволення. Це рішення вже набрало законної сили, є остаточним і оскарженню не підлягає.


Хочемо нагадати всім нашим читачам, що беззмінним девізом нашої газети є мудрі слова з Біблії:

Бог сказав: "Бійся сліз скривдженого тобою людини, адже він буде просити мене про допомогу і я допоможу".