У Кам’янці-Подільському буде реалізовано освітній проект для молоді "Школа успіху"

Школа успіху – це десятиденний проект благодійної організації Klitschko Foundation.

Подібний захід планує організувати кам’янчанка Тетяна Самборик, повідмляє прес-служба мерії. Дівчина стала однією з 50 щасливчиків зі всієї України, які брали участь у цьому проекті. Там вони відвідували цікаві лекції, навчалися необхідним у 21 столітті навичкам, розробляли та презентували власні ідеї, вчилися працювати у командах.

А вже 12 та 13 жовтня у нашому місті пройде локальний проект "Школа успіху. Кам’янець-Подільський", який Тетяна організовує для підлітків віком від 14 до 16 років. Кожен може спробувати свої сили на проекті, заповнивши онлайн-анкету (посилання на неї знайдете на сторінках проекту у соціальних мережах). Захід відбудеться на території НВК №9 ім. А. М. Трояна (вул. Драгоманова, 12).

Учасники матимуть можливість відвідати близько 10 лекцій, майстер-класів від успішних людей з різних галузей, дізнатися про особливості їх професій, отримати заряд мотивації та нових друзів. А після завершення проекту організатори вручать всім учасникам сертифікати та невеликі подарунки на згадку про проект.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до організатора Тетяни Самборик:

тел.: +380984942302

Instagram: @schoolofsuccsess.kp

Група в Facebook: Школа Успіху. Кам‘янець-Подільський

E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.