Сьогодні на сесії міської ради депутати включили до розгляду питання про обмін приватної земельної ділянки на приміщення комунальної власності на другому поверсі за адресою Грушевського 42.

Під час розгляду питання партійці під брендом  "Свободи ", зокрема колишній комуніст товариш Іван Микуляк висловив бажання придбати це приміщення за власні кошти. Поряд із цим його колега, також партієць "Свободи" Дмитро Костюкович також не проти викупити для своїх потреб  ці ж самі квадратні метри колишнього банку. Старожилам він запам'ятався тим що саме його брали штурмом трудяги, яких кинула держава СРСР під час так званої грошової реформи Павлова (тоді забрали всі заощадження до нуля).

Можливо саме ці причини зумовили те, що  Посітко вирішив одноосібно заблокувати Президію міської ради й таким чином не дати завершити розгляд питання.    

Однак розуміючи, що підтримки немає Посітко вирішив вчинити хуліганський вчинок. Він викрав картку для голосування в міського голови Кам'янця-Подільського. Така поведінка не сподобалася депутатам з інших політичних сил.

Депутат Василь Кобильник запропонував вкотре перенести розгляд цього питання й остаточно вирішити його під час наступного засідання. Також депутати підтримали пропозицію колеги Геннадія Невенчана дати правову оцінку діям Посітка. Звичайно, що сам винуватець за відповідне рішення не голосував.

https://t.me/vkkpinfo