Таким висновком завершилася трирічна судова тяганина довкола рішення виконавчого комітету щодо видалення самосіву і аварійних насаджень біля річки Смотрич!

Суд встановив, що міська рада не порушила закону.

Три роки тому окремі активісти та голова місцевого осередку однієї з партій поскаржилися до прокуратури на рішення виконкому щодо розчищення каньйону, називаючи це «передумовами для знищення природно-заповідного фонду».

Відповідно, Кам’янець-Подільська прокуратура через суд вимагала скасування цього рішення. Справа пройшла Хмельницький окружний адміністративний суд, Вінницький апеляційний і після касаційної скарги була розглянута Верховним Судом України.

За цей час проведено численні перевірки, обстеження і комісії. Врешті судді дійшли чіткого висновку, який не підлягає оскарженню. Вони постановили, що виконавчий комітет і Департамент ЖКГ діяли в межах чинного законодавства.

Порушень не було! Але час ми втратили, бо за три роки долина Смотрича ще більше заросла самосівом, залишилася встеленою поваленими деревами та гіллям, зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.