Вчора, народний депутат Володимир Мельниченко та міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич відвідали ряд об'єктів де вже закінчилися та ще тривають ремонті роботи.

Мешканці с. Кам'янка неодноразово зверталися до нардепа з проханням вирішити проблему неякісного дорожнього покриття на частині дороги по вул. Вокзальній. Володимир Мельниченко та Михайло Сімашкевич, знаючи про відсутність необхідних коштів в міському бюджеті вирішили виділити з власних джерел фінансування суму для ремонту цієї ділянки дороги.

У дворі по вул. Гагаріна, 13 за кошти Громадського бюджету було встановлено новий дитячий майданчик. Аналогічний комплекс найближчим часом буде встановлено у селищі цементного заводу. Також за кошти Громадського бюджету передбачено облаштування «європейського містечка» на Підзамчі та майданчик для велосипедистів і скейтерів, будівництво якого розпочнеться найближчим часом.

У своїй діяльності Володимир Мельниченко завжди приділяв значну увагу безпосередньому спілкуванню із людьми. Вчора нардеп разом із міським головою зустрівся із мешканцями будинку №35, що знаходиться по Нігинському шосе. Люди зорганізувавшись вирішили за власний кошт переобладнати дитячий майданчик, який знаходиться  поблизу їхнього будинку. Зібравши майже 22 тисячі гривень та передавши їх голові житлово-експлуатаційного об'єднання, який обіцяв до фінансувати проект люди залишилася без майданчика і без грошей.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Володимир Мельниченко, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: дерево, трава, растение, стол, обувь, мост, на улице и природа

Народний депутат України Володимир Мельниченко взяв це питання під особистий контроль та пообіцяв, що не тільки допоможе вирішити проблему, але й особисто виділить кошти в розмірі близько 50 тисяч гривень для облаштування в дворі сучасного європейського майданчику.

Володимир Мельниченко та Михайло Сімашкевич не змогли не відреагувати і на звернення мешканців будинку №63 на Нігинському шосе. Забудовник, який здійснював зведення високоповерхівки вирішив, що він вже завершив будівництво. При цьому ліфти в будинку не працюють, відсутній пандус, до газу будинок не підключений, відсутній дитячий майданчик та місця для встановлення сміттєвих баків.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Володимир Мельниченко, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят

Зважаючи на таку велику кількість проблем взагалі незрозуміло, яким чином забудовник зміг затвердили всю необхідну документацію та здати об'єкт в експлуатацію. Володимир Мельниченко особисто перейнявся проблемами мешканців. Під час емоційної розмови представник  будівельної компанії  пообіцяв за місяць завершити всі будівельні роботи. Володимир Мельниченко зауважив, що якщо до 11 липня питання не буде вирішене розмова із забудовником вже матиме інший характер.