В рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» на платформі «Prometheus» Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» (далі – онлайн-курс).

Про це повідомляють у прес-службі міської ради. 

Цей онлайн-курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

 

Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (Hazard Analysis Critical Control Points (HACCP) – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками пов’язаними із безпечністю харчових продуктів. НАССР – це система управління, в якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів хімічного, мікробіологічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу та споживання готової продукції.

 

Сьогодні система НАССР покладена в основу управління безпечністю харчових продуктів найкращими світовими виробниками. Належна реалізація НАССР дозволяє не тільки знизити ризики, пов’язані із харчовими отруєннями споживачів, а й удосконалити продукти та процеси компанії.

 

Онлайн-курс дасть відповідь на питання:

-    Що таке нове харчове законодавство України?

-    Що воно дає бізнесу та споживачам?

-    Хто такі оператори ринку?

-    Що таке простежуваність у харчовому законодавстві?

-    Не до кінця розумієте систему «від лану до столу»?

-    Що таке НАССР та як його правильно читати?

-    Коли і хто має впровадити процедури, засновані на принципах НАССР?

-    Чому гігієнічні вимоги є настільки важливими?

 

Тематика курсу:

 

  1. Безпечність чи якість? Що регулює харчове законодавство?
  2. Базові знання з НАССР – що необхідно знати перед впровадженням? Програми-передумови.
  3. Розуміння та застосування принципів НАССР. Як уникнути типових помилок?

 

Автори курсу:

 

  1. Яна Добідовська - кандидат юридичних наук, МВА, заступник керівника проекту проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», старший експерт з питань європейського законодавства.

 

  1. Юрій Оглашенний - кандидат хімічних наук, старший експерт з НАССР та простежуваності харчових продуктів проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

 

Запрошений спікер курсу:

 

Володимир Лапа - Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

 

Курс стане у нагоді усім – представники бізнесу дізнаються, які нові вимоги тепер ставляться перед ними, фахівці державного сектору в харчовій галузі отримають пояснення їхньої рутинної роботи у цікавій манері. А кожен українець зможе довідатись, як отримати безпечний харчовий продукт.

 

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» проводиться на безкоштовній основі.

 

Реєстрація учасників відбувається відповідно до форми за ПОСИЛАННЯМ.

 

По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати.