Вже цими вихідними у Кам'янець-Подільській фортеці відбудеться міжнародний турнір змішаних єдиноборств "Битва в Фортеці". Четвертий рік поспіль кращі бійці України та Європи будуть змагатися між собою в безкомпромісних поєдинках.  

Організатори цьогорічному етнокультурному фестивалю обіцяють всіх гостям спортивного свята 11 видовищних поєдинків, головним з яких стане битва за титул інтернаціонального чемпіона. Боротися за головний трофей турніру буде кам'янчани Костянтин Агапов.

Деталі у відео: 

Сьогодні кам'янецький боєць провів відкрите тренування й активно готується до вирішального поєдинку із спортсменом із Азербайджану. Також сьогодні у підготовці до турніру взяли участь спортсмени клубу кікбоксингу "Прайд", який очолює відомий тренер Анатолій Лабатюк.  Кікбоксери із Кам'янця-Подільського Антоніна Оседцька та Павло Малюк братимуть участь у любительських поєдинках етнокультурного фестивалю.

 ÐÐ° данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

Фото з тренування

 

Окрему подяку організатори турніру висловлюють народному депутату України Володимиру Мельниченку, міському голові Михайлу Сімашкевичу та депутатам міської ради, які підтримали проведення фестивалю.

Завтра, 24 травня відбудеться офіційне зважування учасників змагань та презентація поясу інтернаціонального чемпіона. Початок о 18:00 поблизу готелю "7 днів".

В неділю 25 травня в Старій фортеці о 14:00 розпочнуться любительські поєдинки. Початок офіційних змагань турніру заплановано на 21:00 Ціна вхідного квитка на фестиваль "Битва в Фортеці" складає всього 100 грн. Запрошуємо всіх кам'янчан та гостей міста долучитися до цього дійства.  

Пряму трансляцію матчів проведе телеканал "Х Sport".