Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ЗЕМЕЛЬНА ПОЛІТИКА В КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Вчора, 31 жовтня, відбулось засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

 

Члени комісії розглянули питання земельного характеру, що виносяться на чергову сесію, 7 листопада. 

Засідання почалось із обговорення двохденної роботи координаційної ради з соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників АТО. Одне з основних питань, які розглянула координаційна рада – розподіл гаражів по проспекту Грушевського, які народний депутат Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич визначили, як місця безпосередньо для учасників АТО. Загальна кількість гаражів – сто п’ятдесят вісім. Двадцять дев’ять з них були розподілені минулої сесії. На чергову сесію винесено 188 заяв від військовослужбовців на цю ділянку. Координаційною радою було прийнято рішення першочергово надати гаражі родинам загиблих – п’ять, важкопораненим - сім.   
Усі інші заяви розглядали кожну окремо, оскільки до складу координаційної ради входять представники військових частин міста, поліції, військкомату, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону,  члени родин загиблих Героїв, представники громадської організації учасників АТО, які знають кожного заявника, хто і скільки перебував на сході та яке фінансове становище родини. Розглянувши поіменно списки, було прийнято рішення рекомендувати сесії задовольнити ще 117 заяв.

Відтак, як зазначив голова земельної комісії Валерій Слободян, вчора, по рішенню координаційної ради було розглянуто близько 160 питань, пов`язаних з учасниками АТО та рекомендовано для розгляду на черговій сесії міської ради.

По питанням, які потребують більш досконалого вивчення було вирішено здійснити виїзди комісії на окремі ділянки.

Після засідання журналіст «Вечірнього» поспілкувався з головою постійної комісії з питань землекористування – Валерієм Слободяном та дізнався за яким принципом виділяють земельні ділянки в Кам`янець-Подільській міській раді. 

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі