Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МІСТА ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні, 15 червня, народний депутат Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич разом із начальником управління освіти і науки Світланою Старченко відвідали навчальні заклади міста в яких відбуваються ремонтні роботи.

 

Як повідомляє прес-служба міської ради спершу поважні гості відвідали позашкільне навчально-виробниче об'єднання, де проводиться реконструкція будівлі з облаштуванням зали під скелелазіння. Частина реалізації проекту – грантові кошти в сумі 350 тисяч гривень, які Управління освіти і науки отримало завдяки перемозі в одному з конкурсів ЄС. Ще частина – кошти міського бюджету.

Директор вищеназваного закладу Наталія Ілаш подякувала від імені усього колективу міському голові Михайлу Сімашкевичу та народному депутату Володимиру Мельниченку за постійну допомогу та підтримку.

Також посадовці оглянули хід ремонтних робіт в НВК №14.  В навчальному закладі наразі проводиться капітальний ремонт їдальні, де також буде замінено столики. Отримають школярі до 1 вересня нового навчального року і оновлену вбиральню.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі