Четвер, 29 Червня 2017 року.   

РАДА ЄС ПРОДОВЖИЛА ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ: Радою ЄС офіційно затверджено продовження на шість місяців обмежувальних заходів В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2017: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ Т: Міністерство освіти і науки України затвердило цьогорічні умови вступу до вищих НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДРВАЛИ АВТОМОБІЛЬ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕПАРТАМЕНТУ КОНТРРОЗВІ: Сьогодні, 28 червня, автомобіль із співробітниками Служби безпеки України був пі МЕНШЕ СЛІВ БІЛЬШЕ РОБОТИ (ВІДЕО): 27 червня народний депутат України Володимир Мельниченко разом із депутатом Кам’ ПОБЛИЗУ СМТ. СТАРА УШИЦЯ РЯТУВАЛЬНИКИ ВРЯТУВАЛИ РИБАЛКУ ЯКИЙ ПЕРЕВЕРНУВСЯ Н: 27 червня о 13:20 під час патрулювання на човні річкою Дністер поблизу смт. Стар СУД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ЩОДО "РОЗБАЗАРЕНОЇ" ЗЕМЛІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО АЕРОПОРТУ: Суд щодо земельної ділянки - закінчився. Позивачі добилися свого. КАМ'ЯНЧАНИН ВИРІШИВ ПІДЗАРОБИТИ НА ОБІРВАНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ: Працівниками сектору реагування патрульної поліції Максимом Жулковським та Андрі ОСНОВНА ВЕРСІЯ – ПОМСТА: ХТО І ЗА ЩО ПІДІРВАВ ПОЛКОВНИКА СПЕЦНАЗУ ГУР ШАПОВ: У вівторок , 27 червня о 8:15 ранку в Солом’янському районі стався вибух “Мерсед УВАГА! В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЯ ВЕЛКИКА КІЛЬКІСТЬ ФАЛЬШИВИХ КУПЮР НОМІНАЛОМ 500 : Як то кажуть: «Біда не приходить одна», разом із кібератакою, про яку ми писали НАБРАВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДОХОДІВ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦ: 20 червня було опубліковано та набрав чинності Наказ №469, яким викладено у нові

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ МІСТА ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні, 15 червня, народний депутат Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич разом із начальником управління освіти і науки Світланою Старченко відвідали навчальні заклади міста в яких відбуваються ремонтні роботи.

 

Як повідомляє прес-служба міської ради спершу поважні гості відвідали позашкільне навчально-виробниче об'єднання, де проводиться реконструкція будівлі з облаштуванням зали під скелелазіння. Частина реалізації проекту – грантові кошти в сумі 350 тисяч гривень, які Управління освіти і науки отримало завдяки перемозі в одному з конкурсів ЄС. Ще частина – кошти міського бюджету.

Директор вищеназваного закладу Наталія Ілаш подякувала від імені усього колективу міському голові Михайлу Сімашкевичу та народному депутату Володимиру Мельниченку за постійну допомогу та підтримку.

Також посадовці оглянули хід ремонтних робіт в НВК №14.  В навчальному закладі наразі проводиться капітальний ремонт їдальні, де також буде замінено столики. Отримають школярі до 1 вересня нового навчального року і оновлену вбиральню.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі