Неділя, 22 Жовтня 2017 року.   

ЕСТОНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР РОЗМІНУВАННЯ (ФОТО): В період з 09 по 20 жовтня 2017 року, в Центрі розмінування Головного управління ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ДОБУДУВАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС: Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього т МЕДИЧНА РЕФОРМА В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ: "Вже з наступного року пацієнти та лікарі матимуть зовсім нові стосунки з систем «СВОБОДА» І «ПРАВИЙ СЕКТОР» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ КОНЦЕРТУ БАБКІНА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМ: Відомий співак Сергій Бабкін в рамках туру «15Rоків» подорожує Україною. В понед ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.: Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті В МЕРЕЖІ З`ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИКРАДЕННЯ НЕМОВЛЯТИ ІЗ КИЇВСЬКОГО ДИТСАДКА (ВІДЕО: У Інтернеті опублікували відео викрадення двомісячної дитини із садочка на Оболо КИЇВ ТА ОДЕСУ ПЛАНУЮТЬ З'ЄДНАТИ "ЄВРОПЕЙСЬКОЮ" КОЛІЄЮ: Запланована майбутня залізниця, яка по прямій з'єднає Київ і Одесу, може отримат МЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СИМЧИШИН ОТРИМАВ НАГАНЯЙ ВІД НАРДЕПА ЗА НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОР: Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних СТАТУС ЖЕРТВИ МІЖНАРОДНОГО КОНФЛІКТУ ПРАГНЕ ОТРИМАТИ КОЛИШНІЙ АТОВЕЦЬ: Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в пері У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ П’ЯНИЙ ВОДІЙ НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ (ВІДЕО): Хмельницькі патрульні ганялися за нетверезим водієм, який втікав від них на вели

ЄВРОПО, ЗУСТРІЧАЙ. ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Українці вже можуть вільніше подорожувати "старим континентом".

 

 

Вчора, 11 червня, об 00:00 запрацював безвізовий режим України із Євросоюзом. У Держприкордонслужбі, зокрема, розповіли, що понад 1100 громадян України уже скористалася безвізом. 

 

Тепер до країн Шенгену можна буде їздити без позначки у паспорті - за умови, якщо ви отримаєте біометричний. Цей державний документ має форму книжки і містить 32 сторінки. В обкладинку вбудовано електронний чип, на який записується інформація про власника, серед яких дані паспорта, оцифроване зображення обличчя, оцифрований підпис і відбитки вказівних пальців. Отримати біометричний паспорт можуть лише громадяни України. Тож жителі Криму, які вирішили отримати від окупантів паспорти РФ, не зможуть оформити український біометричний. Те саме стосується всіх українців, які мають ще одне громадянство.

 

Термін дії документа - 10 років.

 

На дитину потрібно оформлювати окремий біометричний паспорт (термін дії 4 роки). Відбитки пальців знімають з 12 років за згодою батьків. 

 

Документи, необхідні для отримання біометричного паспорта:

 

- паспорт громадянина України

- Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків

- Раніше видані закордонні паспорти чи проїзні документи дитини (чинні, не чинні, на інші прізвища)

Старий паспорт можна або здати, або залишити. 

 документи для біометричного паспорту

Для отримання дитячого біопаспорта:

 

Свідоцтво про народження (з 14 років надається паспорт громадянина України)

Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності).

Раніше видані закордонні паспорти чи проїзні документи дитини (чинні, не чинні, на інші прізвища).

Заява від одного з батьків (формується на місці, обов'язкова наявність внутрішнього паспорта одного з батьків).

В разі, якщо дитина до 12 років не може бути присутньою при оформленні паспорта додатково надається одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів, засвітів і тіней.

Присутність дитини з 12 років обов'язкова.

Після того, як зберете необхідні документи, мусите звернутися до місцевого відділення Державної міграційної служби: прийти до відділення самостійно або ж записатися до онлайн-черги. 

 документи готово

Також в Україні можна зробити документи у "Паспортних сервісах". Поки що працюють центри за такими адресами:

м. Київ, бул. Т. Шевченка, 27

м. Київ, пр. М. Бажана, 1-Е

м. Київ, Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1

м. Харків, вул. Сумська, 10

м. Рівне, вул. 16-го Липня, 6-А

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, б. 212

м. Львів, вул. Ю. Словацького, 1

м. Одеса, пл. Віри Холодної, 3

м. Одеса, пр. Шевченко, 4-А

м. Дніпро, вул. П. Нірінберга (Баумана),10

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

м. Ужгород, вул. Фединця, 18-А

 

У відділеннях охочим отримати біопаспорти радять приходити зранку, щоб мати можливість зайняти чергу. Для оформлення можна звертатися до будь-якого підрозділу міграційної служби, незалежно від місця проживання.

Заявнику необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук, перевірити правильність внесення персональних даних про себе до заяви-анкети, звертаючи при цьому особливу увагу на правильність написання транслітерації свого прізвища та імені, та засвідчити власним підписом у заяві-анкеті правильність таких даних. У разі проживання за кордоном подати документи потрібно до відповідної дипломатичної установи.

 

Вартість

 

У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума збору становить 557 грн. 32 коп. 

У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення, сума становить 810 грн. 32 коп.

Вартість такого документа у "Паспортних сервісах" також залежить від термінів надання: 20 робочих днів - 957,32 грн, 7 робочих днів - 1210,32.

 

Під час оформлення цього документа за кордоном сплачується консульський збір - його потрібно уточнити в дипустановах.

 

Джерело

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі