Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

У КАМ’ЯНЦІ ОДНА З ВУЛИЦЬ МІСТА ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ОПАЛЕННЯ: У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт, 11 грудня впродовж дня буде в КИЇВСТАР ОПРИЛЮДНИВ НОВІ ТАРИФИ 2017 В УКРАЇНІ: Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів. ПОНАД МІЛЬЙОН РАЗІВ ГРОМАДЯНИ ПЕРЕВІРИЛИ ЗНАННЯ ПДР: Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕ: В Україні як в соціальній, правовій державі - людина, її життя і здоров’я, честь У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ ЦЕНТРУ РОЗ: У суботу 9 грудня відбувся товариський волейбольний матч між командами Центру ро У ПОЛЬЩІ ПРИ ЗАГАДКОВИХ ОБСТАВИНАХ ЗНИК УКРАЇНЕЦЬ: У Польщі вже більше місяця шукають 25-річного Кирила Вознюка, який працював у пе СУД ЗАСУДИВ ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ М’ЯСА, ВСТАНОВИВШИ ІСПИТОВИЙ СТРОК 1 РІК І:    Новоушицький районний суд засудив жителя одного із сіл району за крадіжку сви У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК НАРЕШТІ ПРОКОМЕНТУВАВ ЧУТКИ ЩОДО УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ: "Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюсь цього робити

ЄВРОПО, ЗУСТРІЧАЙ. ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Українці вже можуть вільніше подорожувати "старим континентом".

 

 

Вчора, 11 червня, об 00:00 запрацював безвізовий режим України із Євросоюзом. У Держприкордонслужбі, зокрема, розповіли, що понад 1100 громадян України уже скористалася безвізом. 

 

Тепер до країн Шенгену можна буде їздити без позначки у паспорті - за умови, якщо ви отримаєте біометричний. Цей державний документ має форму книжки і містить 32 сторінки. В обкладинку вбудовано електронний чип, на який записується інформація про власника, серед яких дані паспорта, оцифроване зображення обличчя, оцифрований підпис і відбитки вказівних пальців. Отримати біометричний паспорт можуть лише громадяни України. Тож жителі Криму, які вирішили отримати від окупантів паспорти РФ, не зможуть оформити український біометричний. Те саме стосується всіх українців, які мають ще одне громадянство.

 

Термін дії документа - 10 років.

 

На дитину потрібно оформлювати окремий біометричний паспорт (термін дії 4 роки). Відбитки пальців знімають з 12 років за згодою батьків. 

 

Документи, необхідні для отримання біометричного паспорта:

 

- паспорт громадянина України

- Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків

- Раніше видані закордонні паспорти чи проїзні документи дитини (чинні, не чинні, на інші прізвища)

Старий паспорт можна або здати, або залишити. 

 документи для біометричного паспорту

Для отримання дитячого біопаспорта:

 

Свідоцтво про народження (з 14 років надається паспорт громадянина України)

Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності).

Раніше видані закордонні паспорти чи проїзні документи дитини (чинні, не чинні, на інші прізвища).

Заява від одного з батьків (формується на місці, обов'язкова наявність внутрішнього паспорта одного з батьків).

В разі, якщо дитина до 12 років не може бути присутньою при оформленні паспорта додатково надається одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів, засвітів і тіней.

Присутність дитини з 12 років обов'язкова.

Після того, як зберете необхідні документи, мусите звернутися до місцевого відділення Державної міграційної служби: прийти до відділення самостійно або ж записатися до онлайн-черги. 

 документи готово

Також в Україні можна зробити документи у "Паспортних сервісах". Поки що працюють центри за такими адресами:

м. Київ, бул. Т. Шевченка, 27

м. Київ, пр. М. Бажана, 1-Е

м. Київ, Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1

м. Харків, вул. Сумська, 10

м. Рівне, вул. 16-го Липня, 6-А

м. Львів, вул. Б. Хмельницького, б. 212

м. Львів, вул. Ю. Словацького, 1

м. Одеса, пл. Віри Холодної, 3

м. Одеса, пр. Шевченко, 4-А

м. Дніпро, вул. П. Нірінберга (Баумана),10

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 44

м. Ужгород, вул. Фединця, 18-А

 

У відділеннях охочим отримати біопаспорти радять приходити зранку, щоб мати можливість зайняти чергу. Для оформлення можна звертатися до будь-якого підрозділу міграційної служби, незалежно від місця проживання.

Заявнику необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук, перевірити правильність внесення персональних даних про себе до заяви-анкети, звертаючи при цьому особливу увагу на правильність написання транслітерації свого прізвища та імені, та засвідчити власним підписом у заяві-анкеті правильність таких даних. У разі проживання за кордоном подати документи потрібно до відповідної дипломатичної установи.

 

Вартість

 

У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума збору становить 557 грн. 32 коп. 

У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення, сума становить 810 грн. 32 коп.

Вартість такого документа у "Паспортних сервісах" також залежить від термінів надання: 20 робочих днів - 957,32 грн, 7 робочих днів - 1210,32.

 

Під час оформлення цього документа за кордоном сплачується консульський збір - його потрібно уточнити в дипустановах.

 

Джерело

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі